Kaczyńska, Doda, a teraz znana polska polityk. To prawdziwa plaga ciężkiej choroby

Kaczyńska, Doda, a teraz znana polska polityk. To prawdziwa plaga ciężkiej choroby Źródło:

Marta Kaczyńska, Doda, a teraz znana polska polityk - wszystkie te kobiety łączy fakt, że martwią się o nie Polacy. Wiele osób obawia się, że to, co się z nimi dzieje to pokłosie ciężkiej choroby, będącej prawdziwą plagą XXI wieku. 

Marta Kaczyńska była pierwsza - jej bardzo szczupła sylwetka zastanawiała Polaków i martwiła ich jednocześnie. Bratanica prezesa PiS nawet w ciąży prezentowała wyjątkowo szczupłe ciało.

Marta Kaczyńska i Doda - co je łączy?

Potem fani zmartwili się o Dodę - po trudnych przeżyciach (m.in. stracie ukochanej babci) piosenkarka słynąca z pięknych, kobiecych kształtów zaczęła dosłownie niknąć w oczach. Wiele osób zaczęło spekulować, że cierpi ona na anoreksje. Anoreksja to inaczej jadłowstręt psychiczny. Człowiek na nią chory nie może niemalże patrzeć na jedzenie. Choroba ta prowadzi do skrajnego wyniszczenia organizmu, które w skrajnych przypadkach może prowadzić nawet do śmierci. Najpierw więc Marta Kaczyńska, a potem Doda zmartwiły swoją przesadnie szczupłą sylwetką Polaków. Teraz okazało się, że również znana polska polityk wygląda niepokojąco szczupło. Mowa o Magdzie Ogórek. Aktualna prezenterka TVP i była kandydatka na prezydenta Polski wygląda jak cień dawnej siebie.

Magdalena Ogórek jest niepokojąco szczupła

Magda Ogórek zawsze mogła poszczycić się bardzo zgrabną sylwetką, jednakże teraz zdecydowanie widać, że bardzo straciła na wadze. Nie może tego ukryć w żaden sposób, a wśród ludzi rozgorzała intensywna dyskusja na ten temat. Czy to prawdziwa plaga anoreksji wśród znanych osób? A może po prostu przykry zbieg okoliczności? Jedno jest pewne. Panie powinny o siebie zadbać - niedowaga, podobnie jak nadwaga, może być powodem bardzo ciężkich chorób. Lepiej dmuchać na zimne i przytyć w porę parę kilogramów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN wkurzyła internautów. Chcą ją zagryźć za jeden wpis
  2. Słynny polityk umiera, zostało mu niewiele czasu. Odmawia leczenia
  3. Wnuk Wałęsy skazany! Nie ucieknie od kary
  4. Polski biskup twierdzi, że Polacy są zbyt głupi. Dlatego potrzebują Kościoła
  5. MON ujawnił lokalizacje tajnych baz w Polsce. Każdy może je zobaczyć
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News