Marta Kaczyńska jest w kolejnej ciąży?! Wielkie poruszenie po jej najnowszym zdjęciu (FOTO)

Marta Kaczyńska jest w kolejnej ciąży?! Wielkie poruszenie po jej najnowszym zdjęciu (FOTO) Źródło: Wikipedia/Piotr Drabik

Marta Kaczyńska do tej pory nie mówiła o swoich planach dotyczących macierzyństwa. Nie zanosiło się na to, by miała ona zostać matką po raz czwarty, lecz nowe zdjęcie sprawiło, że pojawiły się spekulacje dotyczące jej przyszłości.

Marta Kaczyńska starała się nie mówić zbyt wiele o swoich planach na przyszłość. Kobieta w końcu odnalazła stabilizację w życiu i mogła cieszyć się radością i chwilami spędzanymi z dziećmi. Brakowało jej jedynie większej ilości czasu z mężem, który z powodu obowiązków zawodowych musiał spędzać czas w Warszawie, podczas gdy kobieta wciąż mieszka w Gdańsku.

Już niebawem możemy dowiedzieć się o radosnej wiadomości dotyczącej rodziny Marty Kaczyńskiej. Córka Lecha Kaczyńskiego być może już niebawem będzie mogła po raz kolejny cieszyć się z narodzin dziecka. Niektórzy twierdzą, że już niebawem Piotr Zieliński i Marta Kaczyńska po raz kolejni będą mogli cieszyć się narodzinami dziecka.

Marta Kaczyńska odnalazła szczęście w życiu

Marta Kaczyńska postanowiła przeprowadzić się do Gdańska, by odpocząć od miejskiego zgiełku, z jakim miała do czynienia na każdym kroku w Warszawie. W Trójmieście również może cieszyć się życiem w dużym mieście, jednak z pewnością nie wygląda ono tak, jak w stolicy Polski. Kobieta wygląda na bardzo szczęśliwą z podjętej decyzji.

Niektórzy twierdzili, że w związku z rozłąką z Piotrem Zielińskim już wkrótce małżeństwo może się rozpaść, jednak obecnie nic na to nie wskazuje. Kobieta dodała na Instagrama zdjęcie z tagiem #happymum, co oznacza szczęśliwą matkę. Wiele osób zaczęło zastanawiać się, co chciała przekazać swoim obserwującym felietonistka pisma "Sieci". Niektórzy twierdzą, że chodzi o wyjątkową wiadomość.

Marta Kaczyńska może niebawem pochwalić się cudowną wiadomością

- Na pewno jest w ciąży... Marta, nie czekaj z tą wiadomością, podziel się z nami swoim szczęściem - pisze jedna z obserwujących, która jest przekonana, że znana felietonistka spodziewa się dziecka i już niebawem ogłosi to całemu światu. Póki co nie doczekaliśmy się jednak żadnych konkretów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie trafiło do internetu w Dzień Matki, więc możliwe jest również, że kobieta chciała się w ten sposób odnieść do tego, że czuje się bardzo szczęśliwa jako matka i cieszy się z tego, jak wygląda obecnie jej życie.

(fot. Instagram - Marta Kaczyńska)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najgorętsza prowadząca w TVP pokazała BARDZO prywatne zdjęcie. Jest w samej bieliźnie! Będziecie zbierać szczęki z podłogi!
  2. Tragedia 22-latki! Grozi jej AMPUTACJA ust! Fryzjerka wstrzyknęła jej wypełniacz w usta. Zemdlejecie, jak zobaczycie te OGROMNE wargi!
  3. Kate wyprowadziła się z Pałacu. Media ujawniają wszystkie romanse Williama
  4. Niewyobrażalna strata. Na Śląsku właśnie rozbił się samolot, wstrząs dla Polaków
  5. Dramatyczne wieści nt. 11-letniej córki Dereszowskiej. Rokowania lekarzy są coraz gorsze
  6. Polsat: 64-latka chciała złożyć wieniec na grobie rodziców. Wtedy pod jej stopami otworzyła się otchłań

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News