Córka Kaczyńskiej to gwiazda Instagrama. Ma dopiero 15 lat

Córka Kaczyńskiej to gwiazda Instagrama. Ma dopiero 15 lat

Marta Kaczyńska spodziewa się obecnie trzeciego dziecka. Internauci interesują się jednak także dwiema córkami prawniczki, które pochodzą z jej związku z Marcinem Dubienieckim. 15-letnia Ewa zwróciła ich uwagę w szczególny sposób, gdyż stwierdzili, że idealnie spełniłaby się w roli... modelki.

Wiadomości o trzeciej ciąży Kaczyńskiej niezwykle zainteresowała opinię publiczną. Zwolennicy jej wuja oczekują bowiem momentu, w którym poślubi ona swego ukochanego i przywita na świecie kolejnego potomka.

Marta Kaczyńska jako matka

Co ciekawe, internauci zainteresowali się więc dwójką dzieci prawniczki ze związku z Dubienieckim. Kaczyńska wychowuje bowiem dwie córki, Martynę i Ewę, z którymi mieszka na Wybrzeżu. Szczególną uwagą opinii publicznej może cieszyć się najstarsze dziecko prezydenckiej córki. 15-latnia dziewczyna stała się bowiem dzięki popularności matki prawdziwą gwiazdą Instagrama.

Polacy zachwyceni nastoletnią Ewą

Internauci, którym podobają się jej zdjęcia, twierdzą otwarcie, iż w przyszłości powinna zostać modelką. Uważają bowiem, że ma do tego doskonałe predyspozycje - długie nogi i doskonałą sylwetkę. Czy wy także zgadzacie się z ich opinią? Marta Kaczyńska córka Fot. Instagram/Ewa Dubieniecka Marta Kaczyńska córka Fot. Instagram/Ewa Dubieniecka Marta Kaczyńska córka Fot. Instagram/Ewa Dubieniecka Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PO, PiS i PSL są zgodne. Poprą jedną ustawę ponad podziałami
  2. Ostre starcie na komisji Amber Gold, Wasserman odebrało mowę. „Ty chamie”
  3. Bieńkowska myślała, że to się nie nagrywa! „K*rwa, jak ja tego nienawidzę”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News