Bunt! Córka Kaczyńskiej ma dość, wreszcie sprzeciwiła się matce

Bunt! Córka Kaczyńskiej ma dość, wreszcie sprzeciwiła się matce

Marta Kaczyńska stara się w swych felietonach stawać w obronie konserwatywnych, często skrajnych poglądów. Najnowszy tekst prawniczki dotyczył więc cieszących się w Polsce coraz większą popularnością przyjęć z okazji Halloween, które stanowczo skrytykowała. Przeciwko opinii matki zbuntowała się jednak jej córka Ewa.

Marta Kaczyńska wielokrotnie decydowała się na poruszanie w felietonach bardzo kontrowersyjnych, bieżących tematów. Nie wszyscy czytelnicy byli jednak zadowoleni z jej postawy, która często wywoływała skrajne emocje. Nie inaczej stało się w przypadku opinii prawniczki na temat Halloween, stającego się w naszym kraju coraz bardziej popularne.

Co Marta Kaczyńska uważa na temat Halloween? Prawniczka nie pozostawiła złudzeń

- Tradycja organizowania tego rodzaju imprez generalnie kojarzy się ze wspomnieniem zmarłych. Trudno jednak jednoznacznie stwierdzić, czemu poza epatowaniem strasznością, popytem na wymyślne stroje i zabawą ma tak naprawdę służyć. Z chrześcijańską tradycją nie ma to nic wspólnego, oswajaniu nieuchronności śmierci każdego z nas z pewnością także nie sprzyja. Najmłodszych, zwłaszcza tych wątłych psychicznie, nawet po najlepszej zabawie finalnie przeraża - napisała stanowczo Kaczyńska, powołując się także na krytyczne wobec Halloween opinie papieża Benedykta XVI. - Pozornie niewinne zabawy stanowią według duchownych otwarcie na działanie złych mocy, a do egzorcystów zgłasza się podobno coraz więcej osób poszukujących pomocy dla swoich dzieci - zapewniała zmartwiona córka Marii i Lecha Kaczyńskich.

Ewa zbuntowała się przeciwko Marcie Kaczyńskiej? Nastolatka postawiła na swoim

Co ciekawe, wbrew opinii matki postąpiła ostatecznie jednak sama jej córka. Ewa Dubieniecka pokazała na swym koncie na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w wykonanym z okazji Halloween makijażu. Z opisu fotografii wynika za to, że nastolatka przygotowała się w ten sposób na przyjęcie z okazji krytykowanego przez Kaczyńską święta. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wielu internautów szybko połączyło zdjęcie z treścią felietonu prawniczki. W komentarzach na portalach społecznościowych fani zadawali więc pytania, czy matka nie zdenerwuje się na Ewę Dubieniecką lub nie zakaże jej stanowczo udziału w imprezie z okazji Halloween. Niektórzy chwalili za to nastolatkę za wyłamanie się spod zaleceń konserwatywnej prawniczki, która ich zdaniem w zbyt ostry i skrajny sposób podeszła do popularnego do tej pory głównie w Stanach Zjednoczonych święta. Marta Kaczyńska Fot. Instagram/Ewa DubienieckaZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor disco polo podbija USA z żoną! Zdjęcia mówią same za siebie
  2. Znaki zodiaku i ich tajemnice. Poznaj samego siebie
  3. Lincz na uczestniczce „Ślubu od pierwszego wejrzenia”! Fani nie mogą jej tego darować
  4. Przerażające! Na ulicy rozlegał się pisk, pod brukiem znaleziono uwięzione zwierzęta
  5. Rydzyk dostanie od rządu morze pieniędzy! Nie uwierzycie, na co tym razem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News