Marta Kaczyńska jest ostatnio na ustach wszystkich. Dużo mówiło się o rozwodzie felietonistki-celebrytki, ale także o całkowicie nowym związku. Sama córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej została także ostatnio po raz kolejny mamą. Co się jednak dzieje z jej córką?

Marta Kaczyńska pomimo unikania kamer oraz nieprowadzenia życia tak, jak do tego przyzwyczaiły nas krajowe celebrytki bez wątpienia jest jedną z bardziej medialnych i rozpoznawalnych postaci. Oprócz wielkiej tragedii, jaka towarzyszy od lat Kaczyńskiej, kobieta znajduje czas także dla swojej rodziny oraz dzieci. Wszyscy obserwatorzy pytają jednak, gdzie się podziała jedna z córek kobiety?

Marta Kaczyńska- matka, żona, córka Prezydenta

Kaczyńska związana była przez lata ze swoim ojcem oraz matką, którzy stanowili dla niej nie tylko wzór, ale także utrzymywali ciepłe, domowe relacje. Wszystko zmieniło się 10 kwietnia 2010 roku, kiedy prezydent wraz z małżonką udali się do Smoleńska. Delegacja państwowa okazała się tragedią, która zakończyła ważny rozdział w życiu kobiety. Córka Prezydenta przeżyła prawdziwy dramat.

Po wydarzeniach sprzed 8 lat kobieta uczestniczyła regularnie w obchodach miesięcznic katastrofy smoleńskiej oraz była jedną z twarzy kampanii wyborczych Prawa i Sprawiedliwość. Jarosław Kaczyński – wujek Kaczyńskiej – otoczył ja opieką oraz rodzinnym ciepłem. Sama córka Lecha Kaczyńskiego miała mieć nawet ponoć intratne propozycje z partii. Dużo osób podejrzewało także romans z samym Andrzejem Dudą. Okazało się to być jednak tylko plotkami.

Kobieta przez cały czas była także na ustach mediów. Jej rozwód, a także nowe małżeństwo są powszechnie komentowane. Zainteresowanie, jak się okazało, przeniosło się także na rodzinę Kaczyńskiej. Szczególną uwagę wzbudziła córka kobiety, która próbowała zaistnieć w mediach jako blogerka. Niestety, ale zniknęła i nikt nie wie, co robi obecnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy, które nie chcą mieć dzieci. Dlaczego?

Gdzie się podziewa córka Kaczyńskiej?

Dziewczyna próbowała blogować na swoim Facebooku na tematykę jeździectwa. Sama zainteresowana jest wielką fanką tej dyscypliny sportu, a jej fanpage, o nazwie Kamikaze, poświęcony jest tej pasji oraz zawierał filmy z treningów krewnej Jarosława Kaczyńskiego.

Od lipca jednak sama zainteresowana zaprzestała działalności w social mediach. Nie wiadomo, co jest przyczyną zachowania dziewczynki. Koniec hobby, a może obowiązki szkolne? Blog dorobił się ponad 600 fanów, którzy cały czas czekają na odzew nastolatki. Jej ostatni wpis brzmiał:

– Hejka, jak pewnie wiecie od kilku dni jestem na szkoleniu. Jest bardzo ciekawie. Codziennie jeżdżę Kamika i 2 młode konie. Przynajmniej raz dziennie skaczemy, Kami jak to on wczoraj skakał pięknie bez problemu cały parkur, a dziś niestety mieliśmy problemy. Drugi konik, którego jeżdżę codziennie to Argento, daje na dole zdjęcie z jakiejś małej rozprężeniowej przeszkódki. Strasznie z niego śmieszny konik, 6 lat, ale zajeżdżony dopiero od roku, bardzo lubi brykać, ale skacze cudownie. Jako trzeciego konia raz dostałam Normana, który mówiąc najprościej ma nerwicę, ale udało mi się z nim dogadać i bardzo ładnie chodził. 2 razy dostałam Johna, młodziaka, który jest zajeżdżony dopiero od pół roku i ze mną pokonywał jedne ze swoich pierwszych przeszkód. Jedyne co mogę powiedzieć to, że młode konie są bardzo bardzo nieprzewidywalne i szalone? już nie będę pisała co się z nami wszystkimi działo, ale każdy jest trochę poobijany” – czytamy we wpisie córki Marty Kaczyńskiej.

 ZOBACZ TAKŻE

    1. Polki będą mdlały! Nasz kraj odwiedzi najprzystojniejszy wokalista wszech czasów
    2. Konająca sunia siedziała wśród tłumu. Reakcja ludzi przeraża
    3. Jak się ubrać do ginekologa zimą? Powinnaś to wiedzieć

Poznasz je bez makijażu?! Gwiazdy w wersji naturalnej [ZDJĘCIA]