Marta Kaczyńska otrzymała kolejny, bolesny cios. Młoda matka nie może uwierzyć

Marta Kaczyńska otrzymała kolejny, bolesny cios. Młoda matka nie może uwierzyć Źródło: youtube.com/Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Marta Kaczyńska od kilku lat aktywnie pisze artykuły do jednego ze znanych tygodników. Jednak jej ostatni tekst znacznie różni się tematyką od poprzednich. Postanowiła bowiem poruszyć pewną prywatną i zarazem bolesną dla niej sprawę.

Marta Kaczyńska od 2014 roku regularnie pisze do prawicowego tygodnika "Sieci". Zwykle są to felietony, poświęcone bieżącym wydarzeniom politycznym, społecznym oraz prawniczym. Córka świętej pamięci prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest wszakże prawniczką z wykształcenia. Jednak jej najnowszy tekst wywołał większe zainteresowanie w kręgach medialnych, ponieważ zdecydowała się poruszyć w nim również pewną osobistą sprawę.

Bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości jest bardzo drażliwa na punkcie swoich zmarłych rodziców. Dba o ich pamięć, dobre imię i niezwykle bolesne są dla niej każde ataki w stronę Lecha i Marii Kaczyńskich. Tym razem jednak atak nastąpił - jakby się wydawało - z "tej samej strony wojny politycznej". Być może to było przyczyną jej osobistego zwrotu do czytelników.

Marta Kaczyńska dotknięta wpisem w prawicowej gazecie

W swoim felietonie córka Lecha Kaczyńskiego poruszyła temat gdańskiego portu kontenerowego, szczegółowo opisując jego funkcjonowanie i możliwe kierunki rozwoju. W tym kontekście wspomniała o swoim ojcu oraz działaniach rządu Zjednoczonej Prawicy.

- Dokłada wszelkich starań, by wdrażać prorozwojowe idee i koncepcje dla Polski, których wielkim propagatorem był śp. Lech Kaczyński - o czym przynajmniej w szeroko pojętym obozie patriotycznym powszechnie wiadomo - pisze, cytowana przez portal "Wprost".

Jak się okazało, uznała to za dobry moment, by wspomnieć o sprawie, która wyjątkowo mocno ją zabolała.

- Z ogromną przykrością i zaskoczeniem odnotowałam w jednym z ostatnich numerów tygodnika uchodzącego za prawicowy wyjątkowo obelżywy względem moich Rodziców komentarz autorstwa pewnego znanego pisarza, którego przytaczać w tym miejscu nie jestem w stanie - ubolewa Marta Kaczyńska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kto uraził bratanicę prezesa PiS?

Niestety, autorka nie wymienia ani nazwiska pisarza, ani nazwy czasopisma, więc nie wiadomo kogo miała konkretnie na myśli. Ten krótki komentarz był wyraźnym przytykiem wobec tygodnika, na którym Marta Kaczyńska mocno się zawiodła. Do tego stopnia, że postanowiła w tekście branżowym poruszyć sprawę prywatną.

Internauci jednak zainteresowali się tym tematem i niewykluczone, że wkrótce poznamy zarówno treść obelgi, jak i jej autora oraz nazwę tygodnika.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Legendarny polski aktor zginął tragicznie na dworcu kolejowym. To największa strata dla polskiego kina
  2. Miażdżące wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak o rodzeniu dzieci! Miliony Polaków zmiesza ją z błotem!
  3. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób
  4. Zbigniew Wodecki nie przyznał się do zdrady? "Jestem zbyt popularny, nie mam czasu na romanse"
  5. Dramat gwiazdy TVN, TVP i Polsatu. Jej dziecko umierało, ona była na innym kontynencie
  6. Wnuczka Lecha Wałęsy walczy o życie. Kluczowe będą następne 24 godziny

źródło: Super Express

Następny artykuł