Byłemu mężowi Marty Kaczyńskiej zupełnie puściły nerwy po filmie Sekielskiego. "Zakłamane, fałszywe kanalie"

Byłemu mężowi Marty Kaczyńskiej zupełnie puściły nerwy po filmie Sekielskiego. "Zakłamane, fałszywe kanalie" Źródło: Wikimedia Commons/KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH

Marta Kaczyńska nie zdążyła jeszcze zabrać głosu na temat najnowszego dokumentu Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu". Zrobił to jednak jej były mąż. Padły bardzo mocne słowa.

Marta Kaczyńska nie wypowiedziała się jeszcze w sprawie głośnego dokumentu Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu". Jednak jej były mąż, Marcin Dubieniecki zdążył już zabrać głos na ten temat. Para nie jest już razem od 2016 roku, jednak mężczyzna wciąż jest rozpoznawalny ze względu na dużą aktywność w mediach społecznościowych. To właśnie tam regularnie komentuje sytuację polityczną w kraju.

Najnowszy film byłego dziennikarza TVN wzbudził ogromne emocje. Oburzenie społeczne wzrasta wraz z liczbą użytkowników serwisu YouTube, którzy zdążyli już obejrzeć dokument. Były mąż Marty Kaczyńskiej również jest wśród nich. Dubieniecki w ostrych słowach skomentował wypowiedzi hierarchów tuż po sobotniej premierze.

Marta Kaczyńska nie wypowiedziała się jeszcze na temat dokumentu Sekielskiego. Jej były mąż zabrał głos

Marcin Dubieniecki był oburzony słowami arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia, który publicznie stwierdził, że nie będzie oglądał "byle czego". Hierarcha, podobnie jak wielu innych polskich biskupów, kategorycznie odmówił udziału w tworzeniu dokumentu. Mężczyzna, z którym kilka lat temu rozstała się Marta Kaczyńska, był oburzony reakcją metropolity gdańskiego i dał temu wyraz za pośrednictwem Twittera:

- Zakłamane, fałszywe i ciągnące z „Dobrej Zmiany” kasę kanalie, które powinny zniknąć z życia publicznego, a Państwo polskie powinno opodatkować kościoły, ich nieruchomości oraz prowadzić postępowania karne gdzie to konieczne, a nie w zamian za poparcie umarzać sprawy - napisał oburzony Dubieniecki na Twitterze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Dubieniecki jest oburzony. Internauci mu wtórują

Większość internautów poparło stanowisko Marcina Dubienieckiego. Użytkownicy wtórowali jego opinii:

- Póki co jest to tylko marzenie rozsądniejszej części społeczeństwa. Nie ma u nas politycznej woli sprowadzenia kościoła do roli jaką powinien pełnić - napisał jeden z internautów.

- Szacunek Panie Marcinie. Tylko, że nie ma kto się do d**y dobrać kieckowym - czytamy w innym komentarzu.

Być może Marta Kaczyńska miała już okazję zapoznać się z opinią swojego byłego partnera na temat wstrząsającego dokumentu Tomasza Sekielskiego. Bratanica prezesa PiS nie zabrała jeszcze głosu na ten temat, ale już wiadomo, że jej były mąż jest wśród osób, które są oburzone ukrywaniem pedofilii w polskim Kościele.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Rozenek zapytała syna, czy dzieci się z niego śmieją. "Nie mamo, to dorośli"
  4. Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat
  5. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka
  6. Straszna diagnoza zrujnowała im życie. U dziecka uwielbianej postaci "Barw Szczęścia" lekarze odkryli przerażającą chorobę

 

źródło: Super Express

Następny artykuł