Marta Kaczyńska brutalnie zlinczowana! Wyciągają na wierzch jej brudy z przeszłości

Marta Kaczyńska brutalnie zlinczowana! Wyciągają na wierzch jej brudy z przeszłości

Marta Kaczyńska cały czas bardzo silnie przeżywa żałobę po swoich rodzicach, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej. Bolesne wspomnienia dodatkowo wracają, gdy obchodzimy takie święta jak dzień ojca. Niestety w jednym z najcięższych dni w roku Kaczyńska została brutalnie zlinczowana.

Marta Kaczyńska w dzień ojca opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych wzruszające zdjęcie ze swoim tatą Lechem Kaczyńskim, jeszcze z czasów, gdy była małym dzieckiem. Śmierć rodziców zawsze jest potwornym ciosem dla dziecka, uporać się z żałobą po takiej stracie jest bardzo ciężko, jednak jest to niezbędne, aby móc wrócić do normalnego życia. Ból związany ze śmiercią najbliższych osób pozostaje z nami do końca. Marta Kaczyńska po swojej publikacji zdjęcia z dawnych lat spotkała się z prawdziwym linczem ze strony internautów, którzy zaczęli nawet wyciągać jej brudy z przeszłości.

Marta Kaczyńska zlinczowana przez internautów

Marta Kaczyńska spotkała się z potworną falą hejtu w internecie. Według wielu internautów Kaczyńska ze śmierci rodziców zrobiła sobie reklamę. Porównują ją do Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza, którzy według internautów zbudowali na katastrofie smoleńskiej swoją kampanię polityczną.  - Już nie da się patrzeć ani czytać . Każdy z nas stracił rodziców albo kochających dziadków lub dzieci czy rodzeństwo . I co ? Życie tak wygląda . A robić sobie reklamę na żałobie ....to rodzinne u nich bo stryj na katastrofie zbił kapitał polityczny . Już chce się po prostu .....torsje mam na myśli . - pisze jeden z internautów. Ludzie w komentarzach dodatkowo zaznaczają, że wiele osób musi zmagać się ze śmiercią rodziców, nawet gdy są jeszcze małymi dziećmi, a ona jako dorosła osoba powinna wiedzieć, że niestety, ale takie tragedie czekają nas wszystkich prędzej czy później. Przypominają też o kilkumilionowym odszkodowaniu, jakie dostała po śmierci rodziców.   - A co z malutkimi i mlodymi dziecmi ci musza zyc bez ojców bo ich stracili? Jak im wytlumaczyc? Zaprowadzic ze zniczami czy kwiatami na grob na Dzien Ojca? Z zyczeniami? Dajcie spokoj! Dorosla kobieta rozumna. Nie liczaca sie z kasą! Niechby sie postawila na miejscu tych malych dzieci ktore pytaja gdzie moj tatuś i dlaczego na cmentarzu! Zygac sie chce! 8 lat w zalobie i ma glowe ladowac sie do lozka z coraz to innym . Żałosne - [pisownia org] czytamy w komentarzach.  - Zrozpaczona,straciła radość życia??!!! I z tej rozpaczy znalazła sobie nowego partnera , udziela się bardzo intensywnie w necie udziela rad i porad Hipokrytka!!! Ludzie są smiertelni!!! Każdy kto stracił kogoś bliskiego cierpi !!!!! - dodaje kolejny internauta. Oczywiście są osoby, które wspierają Kaczyńska w tych ciężkich dniach, jednak przytłaczająca większość urządziła na nią prawdziwy lincz, który z pewnością nie pomoże jej z pogodzeniem się ze stratą rodziców. Internauci nawiązują także do jej licznych, nieudanych związków, które zaowocowały potomstwem. facebook.com Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Widzowie płaczą po DDTVN! Polacy stworzyli Komendzie piekło, jego koszmar trwa
  2. Justyna Żyła przekroczyła wszelkie granice. Okrutnie poniżyła męża, wszystko zrelacjonowała
  3. Po latach kłamstwo Kaczyńskich wyszło na jaw. Chodzi o ich rodzinę
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News