Marta Kaczyńska
youtube.com/Blogpressportal
Mateusz Wysokiński - 31 Maja 2019

Marta Kaczyńska znowu skrytykowała młodzież. Padły poważne zarzuty

Marta Kaczyńska w ostrych słowach krytykowała młodzież. Bratanica prezesa PiS, która wielokrotnie szokowała swoimi wypowiedziami, tym razem postanowiła odnieść się do młodych Polaków, którzy według niej nie są dobrymi mieszkańcami kraju. A wszystko przez pewną modę, która nie do końca przypadła do gustu córce zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Marta Kaczyńska znowu wzbudziła niemałą sensację. Krewna Jarosława Kaczyńskiego na łamach gazety "Sieci" postanowiła opowiedzieć o swoich odczuciach dotyczących polskiej młodzieży. W dość obszernym felietonie kobieta przedstawiła swoje poglądy dotyczące patriotyzmu wśród młodzieży. Tak ostrych ataków ze strony kontrowersyjnej felietonistki nie można było się spodziewać.

Marta Kaczyńska atakuje młodzież. Niespodziewane słowa prawniczki

O ile biografia samej Kaczyńskiej jest usłana wieloma skandalami, to sama krewna prezesa PiS często zabiera głos w sprawach dotyczących społeczeństwa. W swoim najnowszym felietonie córka Lecha Kaczyńskiego postanowiła poruszyć kwestię patriotyzmu.

Na Śląsku rozbił się samolotNa Śląsku właśnie rozbił się zabytkowy samolotCzytaj dalej

- Każdy z nas rodzi się w konkretnej rodzinie, w pewnej uwarunkowanej pokoleniowo wspólnocie, która opiera swoje istnienie na dziedzictwie kulturalnym, kultywowanych wartościach, religii i tradycji. Nie jesteśmy w stanie całkowicie zanegować swojej tożsamości, która jest wypadkową doświadczeń naszych przodków. (...) Nie uciekniemy także od życia w ukształtowanej wspólnocie niezależnie od tego, jak bardzo oddalimy się od naszej ojczyzny - czytamy w jej felietonie.

Według Kaczyńskiej młodzi Polacy regularnie oddalają się od patriotyzmu i ulegają modom z zachodu Europy, które mają wyniszczać polską tożsamość narodową.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PedofiliaSzokujące fakty o Mariuszu Trynkiewiczu. Jego żona wiele zdradziłaCzytaj dalej

Kaczyńska zarzuca młodzieży kosmopolityzm i oderwanie od ojczyzny

Według Marty Kaczyńskiej największym problemem Polski jest wychowanie młodzieży bez patriotyzmu. Wielką wadę w myśleniu młodych Polaków kobieta widzi w tendencjach do kosmopolityzmu, który ma podkopywać wiarę młodzieży w jedność narodową i w budowaniu przyszłości Polski.

- Nie jesteśmy w stanie całkowicie zanegować swojej tożsamości, która jest wypadkową doświadczeń naszych przodków. - napisała Kaczyńska

Zarzuty Kaczyńskiej o brak patriotyzmu i przejmowanie mody z zachodu są o tyle szokujące, że kobieta wielokrotnie pozwalała swoim własnym dzieciom na powielanie zachodnioeuropejskich wzorców. Przykładem niech będą tu córki prawniczki, które obchodziły w zeszłym roku Halloween, mimo wielkiej krytyki ze strony konserwatystów, do których sama Marta Kaczyńska chciałaby być zaliczana. Słowa felietonu zostały w związku z tym odczytane jako przejaw hipokryzji i oburzają wielu internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "NAJBRZYDSZA panna młoda" na świecie! Śmiali się z niej wszyscy, dziś jej wygląd to totalny szok
  2. TRAGEDIA! Nie żyje córka legendarnego muzyka. Dziewczyna miała 24 lata, gwiazdor wydał oświedczenie
  3. Tragicze informacje Polsatu. Kobieta zmarła, zabiła ją 6-latka
  4. Potężna burza wokół Anny Muchy. Fani pytają jej, jak po tym, co zrobiła, może wracać do męża i dziecka
  5. Koszmarna katastrofa lotnicza przy granicy z Polską. Nikt nie przeżył
  6. TVP: Samolot krąży nad Warszawą i zrzuca paliwo. Nie może wylądować, służby czekają w napięciu

Krzysztof JackowskiNajbardziej odjechane wizje Krzysztofa Jackowskiego. Aż dziw, że ktoś w to wierzyCzytaj dalej

Źródło: Viva

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News