W tym roku mąż Marty Kaczyńskiej nie będzie świętował sylwestra jak inni. Współczujemy, spędzi go w fatalnych okolicznościach

W tym roku mąż Marty Kaczyńskiej nie będzie świętował sylwestra jak inni. Współczujemy, spędzi go w fatalnych okolicznościach Źródło: .

Marta Kaczyńska zapewne już przebiera między wymyślnymi kreacjami na sylwestra. Tymczasem jej mąż spędzi go w wyjątkowo fatalnych okolicznościach. Szczegóły odbierają mowę.

Marta Kaczyńska z całą pewnością nie odmówi sobie hucznej celebracji ostatniego dnia roku 2019. Choć tajemnicą jest, jak postanowiła świętować tę chwilę, o wiele więcej wiadomo jak spędzi go jej mąż. Trudno uwierzyć, że przyjdzie mu spędzić go w tak przykrych okolicznościach. Już samo miejsce nie napawa radością. 

Marta Kaczyńska przeżyje dziś niezapomnianą sylwestrową noc. Jej mąż zapewne nie chciałby o niej pamiętać, fatalne okoliczności 

Nie jest i nie było tajemnicą, że Marcin Dubieniecki uwielbia pławić się w luksusach. Wszystko co miał kosztowało fortunę, a gdy stawiał się na przyjęciach, te musiały opiewać w samą śmietankę towarzyską. Wystarczyła chwila, by wszystko prysło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a on zamienił swoje pełne drogocenności cztery ściany na szare i nieprzyjemne. 

Jak wiadomo, w grudniu policja zatrzymała Dubienieckiego w związku z podejrzeniem o przyjmowanie łapówek, zatem sylwestra przyjdzie mu spędzić w zimnej celi więziennej. Były mąż Marty Kaczyńskiej nie zasmakuje dziś wybornego szampana i nie będzie mógł świętować do białego rana. Fakt skontaktował się z rzeczniczką dyrektora generalnego Służby Więziennej, która zdradziła jak więźniowie witają nowy rok. Zdecydowanie nie ma czego zazdrościć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Sylwestra i Nowego Roku w więzieniach nie obchodzi się jakoś specjalnie. To reguluje porządek wewnętrzny i zwykły rytm dnia. Zwykle skazani składają sobie życzenia, podziwiając czasem miejskie fajerwerki przez okno i pijąc herbatę do noworocznego toastu - zdradza Elżbieta Krakowska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka odchodzi z ”M jak miłość”. Czy scenarzyści uśmiercą jej postać?

2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła mediag

Zatem sylwester nie odbiega wcale od codziennej rutyny. Osadzeni spędzają ten dzień zupełnie tak jak każdy inny - pobudka o 6:00 rano, później śniadanie, zajęcia własne, spacerniak, następnie obiad, praca, kolacja, apel wieczorny, a równo o 22:00 zapada ciemność i nastaje cisza nocna. 

Najlepsze newsy dnia:

    1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
    2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
    3. Owczarek niemiecki codziennie siada w tym samym miejscu i patrzy w dal. Powód wyciśnie łzy każdemu
    4. Jackowski właśnie poraził wizją na 2020 rok. Szykuje się wielka kompromitacja
    5. Sławomir i Kajra wydali gigantyczne pieniądze na swoje stroje sylwestrowe. Będą najlepiej ubranymi gwiazdami show?  

Źródło: fakt 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News