Córka Kaczyńskiej nie wytrzymała. Wyjawiła długo skrywaną prawdę, nikt nie mógł wiedzieć

Córka Kaczyńskiej nie wytrzymała. Wyjawiła długo skrywaną prawdę, nikt nie mógł wiedzieć Źródło: flickr.com/Piotr Drabik (licencja CC BY 2.0)

Marta Kaczyńska i jej życie prywatne już od wielu lat budzi wiele skrajnych emocji. Tym razem, swoje trzy grosze do tej bardzo zawiłej sagi rodzinnej dorzuciła córka znanej prawniczki. Młoda dama postanowiła przerwać milczenie i wyjawić głęboko skrywany sekret.

Marta Kaczyńska musi się mierzyć ostatnimi czasy z coraz bardziej buzującymi hormonami swojej nastoletniej córki. Martyna Dubieniecka ma już 13-lat, a każdy wie, że wczesne nastoletnie lata nie są łatwe, szczególnie dla rodziców nastolatków.

Martyna Dubieniecka ostatnimi czasy wzięła udział w bardzo popularnej grze. Polega ona na odpowiadaniu na pytania wylosowane przez internautów. Jedno z nich dotyczyło tego, czego młoda dziewczyna najbardziej nienawidzi w szkole. Jej decyzja okazała się dla wielu osób bardzo zaskakująca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że córka Marty Kaczyńskiej przyznała się do tego, że najbardziej nienawidzi lekcji matematyki i języka niemieckiego. Okazało się, że jest to jej głęboko skrywana tajemnica, która była niemałym zaskoczeniem nawet dla rodziców nastolatki. Dla przypomnienia, Martyna Kaczyńska uczęszcza do elitarnego liceum, co oznacza, że rodzice przykładają, a przynajmniej chcą przykładać, dużą wagę do jej wykształcenia.

Dzisiaj grzeje: 1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski

2. Dowbor była zdruzgotana. Na jaw wyszły właśnie dobijające fakty

3. Znika kolejny zakaz. Polacy długo czekali na tę decyzję

Można przypuszczać, że mama Martyny Dubienieckiej wolałaby nie słyszeć, że jej córka nienawidzi któregoś z przedmiotów, dzięki którym może realnie lepiej wystartować w dorosłe życie. Cóż, pozostaje jedynie życzyć rodzicom, aby ta wielka niechęć nie przerodziła się w problemy szkolne z wcześniej wspomnianych przedmiotów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media przekazały najgorszą wiadomość. Nie mogli nic zrobić, niestety nie żyje
  2. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, zmarł na oczach ukochanej żony
  3. Tragedia w polskim mieście. Ogień jest bezlitosny, dym widać z co najmniej kilku kilometrów
  4. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje b. minister
  5. Media ujawniają. Wiadomo, co stało się w więzieniu z ojcem, który zabił małego Wiktorka
  6. Kelner pilnie ostrzega. W restauracji pod żadnym pozorem nie zamawiajcie jednego dania, obrzydzenie bierze na samą myśl
  7. 500 plus w Lidlu. Niemiecka sieciówka rusza z własnym programem
  8. Królikowski szaleje z dziewczyną na wystawnych kolacjach. Wszyscy zwrócili uwagę na piękny pierścionek, aktorka od razu odpowiedziała
  9. Przykra wiadomość dla milionów Polaków. Wszystko okazało się dopiero po zakończeniu kampanii

Źródło: Super Express

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News