Córka Marty Kaczyńskiej już ma chłopaka?! Do sieci trafiło zdjęcie, które z miejsca stało się prawdziwą sensacją

Córka Marty Kaczyńskiej już ma chłopaka?! Do sieci trafiło zdjęcie, które z miejsca stało się prawdziwą sensacją Źródło: Instagram/Ewa Dubieniecka

Marta Kaczyńska będzie musiała pilnować swojej najstarszej córki. Ewa ma już 16 lat, więc jest w wieku buntu. Wygląda na to, że nastolatka ma już chłopaka, mama będzie musiała zrewidować kim on jest.

Marta Kaczyńska ma trójkę dzieci - każde z innego małżeństwa. Córka Lecha Kaczyńskiego musi więc być bardzo uważna, każda pociecha wymaga przecież wyjątkowej uwagi. Na szczęście dla Marty najstarsza córka niedługo będzie mogła być w pełni samodzielna, ale teraz jest w wyjątkowo trudnym wieku. 39-letnia mama stanie przed poważnym wyzwaniem.

Marta Kaczyńska będzie musiała uważać na swoją córkę. Wróciła do publikowania na Instagramie

16-letnia córka Marty Kaczyńskiego i Marcina Dubienieckiego do tej pory pozostała bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ewę Dubieniecką internauci mogli do niedawna obserwować na Instagramie. Jednak w ostatnim czasie nastolatka zrezygnowała z prowadzenia konta na portalu społecznościowym, pisząc, że potrzebuje przerwy.

Przerwa długo nie potrwała, bo 16-latka znów publikuje na Instagramie. Tym razem wróciła i na sam początek na nowym koncie opublikowała zdjęcie, które poruszyło internautów. Z jej najnowszego posta wielu internautów wydedukowało, że nastoletnia córka Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego może mieć chłopaka.

Ewa Dubieniecka ma chłopaka? Zdjęcie córki Kaczyńskiej wiele zdradza

16-latka wstawiła na Instagrama zdjęcie, jak przytula się do szarej, męskiej bluzy. O tym, że bluza może należeć do jakiegoś chłopaka, możemy wywnioskować z opisu zdjęcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Męskie bluzy to teraz moje ulubione ubrania - napisała Ewa Dubieniecka.

Internauci błyskawicznie zareagowali na to zdjęcie, pytając, czy córka Marty Kaczyńskiej ma chłopaka. Ta jednak nie odpowiadała na pytania. Jedno jest pewne - chłopak Ewy Dubienieckiej musi uważać, aby nic nie przeskrobać. W końcu wuj jego dziewczyny jest prawdopodobnie najbardziej wpływowym politykiem w kraju, lepiej więc mu nie podpadać.

Źródło: Instagram/Ewa Dubieniecka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje słynna sportsmenka. Zmarła po długiej chorobie, na którą umierają miliony Polek. Osierociła 9-letnią córkę
  2. Ujawniono prawdę dotyczącą małżeństwa Aleksandry Kwaśniewskiej! Tego NIKT się nie spodziewał. Szok
  3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  4. Oburzony juror "Mam talent" przerwał występ 11-latce. Wszystkim aż odebrało mowę
  5. Kobieta kupiła pierścionek na targu. Później odkryła jego sekret, który na zawsze zmienił jej życie
  6. Alarm w TVN dla połowy Polski. Zachowajcie ostrożność, niebezpieczne wyładowania uderzą w kraj

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News