Marta Kaczyńska
East News ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Mateusz Sidorek - 30 Kwietnia 2020

Kaczyńska z mężem przyłapani. Złamali najważniejsze obostrzenie, wstyd

Zachowanie, jakie w czasie pandemii prezentuje Marta Kaczyńska budzi wiele kontrowersji w mediach. Niedawno bratanica Jarosława Kaczyńskiego wybrała się na spacer ze swoim mężem. Zaraz po tym serwis Pudelek kolejny raz podał w wątpliwość to, czy Kaczyńska znów nie zapomniała o przestrzeganiu rządowych zaleceń. Portal otrzymał informacje od paparazzi, którzy obserwowali parę.

Od samego początku pandemii koronawirusa w Polsce Marta Kaczyńska dokonywała wyborów, które wywoływały skrajne reakcje wśród internautów. Kobieta niejednokrotnie została przyłapana przez paparazzi w sytuacji, w której nie do końca respektowała zalecenia rządu odnośnie zachowania niezbędnych środków ostrożności. Niedawno to się powtórzyło.

Ministerstwo ZdrowiaMinisterstwo Zdrowia nagle wydało oświadczenie. Kolosalna zmiana na majówkęCzytaj dalej

Nie tylko Marta Kaczyńska znalazła się na celowniku paparazzi. Jej były mąż także wzbudził kontrowersje podczas krótkiej wizyty, którą złożył jakiś czas temu bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. Tym razem jednak kobieta została przyłapana wraz ze swoim trzecim mężem, Piotrem Zielińskim. Wybrali się na rodzinny spacer, podczas którego odebrali także przesyłkę z paczkomatu. Według informacji przekazanych przez serwis Pudelek, momentami zapominali o zaleceniach.

Marta Kaczyńska tym razem została przyłapana z mężem

Marta Kaczyńska kilka dni temu została ponownie przyłapana przez paparazzi. Kobieta spacerowała ulicami Sopotu w towarzystwie swojej rodziny. Chociaż zarówno Kaczyńska, jak i jej mąż szli w maskach, nie dbali o odpowiedni dystans. Według portalu Pudelek, który otrzymał informacje od jednego z informatorów, oboje co jakiś czas mieli zdejmować maski, przytulać się i całować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor cudem powstrzymała łzy. Tragedia rodzinna, trudno pojąć, jak mogło do niej dojśćCzytaj dalej

Marta Kaczyńska miała zapomnieć również o rękawiczkach oraz płynie dezynfekującym, chociaż wraz z rodziną odbierała przesyłkę z paczkomatu. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego miała także przytulać, podrzucać i całować jedno ze swoich małych dzieci. Po tym jak paparazzi przekazali zdjęcia serwisowi Pudelek, kolejny raz w mediach pojawiły się kontrowersyjne wiadomości na temat Kaczyńskiej.

Dzisiaj grzeje:

1. Media dotarły do kobiety, która wszystko usłyszała. Chwilę później ojciec Kapcerka zaczął krzyczeć wniebogłosy

2. Łukasz: „Kobieta musi mieć długie włosy i nogi. Być grzeczna i smacznie gotować”

Chociaż Marta Kaczyńska starała się przez większość czasu przestrzegać rządowych zaleceń odnośnie zachowania odpowiednich środków bezpieczeństwa, zdarzało się jej o nich zapominać. Podobnie można ocenić zachowanie jej trzeciego męża. Najwyraźniej para nie mogła powstrzymać się od okazania sobie czułości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat kobiety z udarem. Przez epidemię żaden szpital nie chciał jej przyjąć, teraz nie żyje
  2. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  3. Wszyscy wstrzymali oddech. Policja wydała w Polsacie oświadczenie w związku z poszukiwaniami Kacperka
  4. Mateusz Morawiecki wydał właśnie decyzję. Nikt nie spodziewał się zmiany tak szybko
  5. Nikt nie mógł przewidzieć, tuż przed majówką całą Polskę obiegła niebywała wiadomość. Dotyczy każdego kierowcy
  6. Kupujesz masło w kostkach? Nie daj się nabrać na popularny trik wprowadzający w błąd

To jak leży twój kot może być pewnego rodzaju wróżbąTwój kot położył się w podobny sposób? Ważny znak, lepiej szybko wyjść z domuCzytaj dalej

źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News