Taka młoda, a już poprawia sobie urodę. Nastoletnia córka Marty Kaczyńskiej poddaje się zabiegom

Taka młoda, a już poprawia sobie urodę. Nastoletnia córka Marty Kaczyńskiej poddaje się zabiegom Źródło: Instagram - Ewa Dubieniecka

Marta Kaczyńska coraz częściej musi stawiać czoła bolączkom wieku dojrzewania swojej córki. Teraz 16-letnia Ewa zdecydowała się trochę poprawić swoją urodę i poddała się zabiegowi upiększającemu.

Marta Kaczyńska może czuć się spełniona jako matka. Córka byłego prezydenta doczekała się trójki dzieci i nie ukrywa, że bardzo cieszy ją fakt, że ma tyle potomstwa. Wielokrotnie pokazywała już, że bardzo stara się, by najmłodsi uznawali ją za dobrą matkę poprzez wspólne spacery i wyjścia. Znana publicystka nie ukrywa, że uwielbia spędzać czas ze swoim potomstwem, dzięki czemu może uchodzić za wzorową matkę.

Jedna z jej córek weszła w wiek nastolatki, a internauci twierdzą nawet, że 16-letnia Ewa Dubieniecka jest bardzo podobna do swojej mamy. Dziewczyna chętnie udziela się w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy na bieżąco śledzić jej aktywność. W ostatnim czasie córka publicystki postanowiła pochwalić się przeprowadzonym zabiegiem upiększającym. Internauci zaczęli już wyrażać swoje opinie na ten temat.

Marta Kaczyńska nie kryje dumy ze swoich dzieci

Ewa Dubieniecka jest najstarszym dzieckiem córki Lecha Kaczyńskiego. Urodziła się w 2003 roku jako owoc związku prawniczki z Marcinem Dubienieckim. Po rozstaniu rodziców dziewczynka nie zmieniła nazwiska ojca, jednak postanowiła zamieszkać ze swoją matką. Marta Kaczyńska czuła się bardzo szczęśliwa, że może mieć codzienny kontakt ze swoją córką.

Nastolatka coraz częściej udziela się w mediach społecznościowych, dzięki czemu dorobiła się sporego grona obserwujących na Instagramie. W ostatnim czasie postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciami z maseczką na twarzy. Chciała przeprowadzić ten podstawowy zabieg, by zadbać o swoją urodę. W internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Marta Kaczyńska chętnie pokazuje się z dziećmi

- Ta dziewczyna jest dopiero nastolatką, a już musi nakładać maseczki? Co za czasy... - pisze jedna z internautek, które nie może uwierzyć w zachowanie dziewczyny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zapomniał wół, jak cielęciem był? A ty nie chciałaś się podobać chłopakom, jak byłaś w jej wieku? Trochę wyczucia - odpowiada swojej przedmówczyni kolejna internautka, która twierdzi, że w zachowaniu nastolatki nie ma nic niezwykłego.

(fot. Instagram - Ewa Dubieniecka)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia polskiej artystki. Adrianna Biedrzyńska usłyszała wyrok śmierci. Lekarze: "Od 3 tygodni, do 3 miesięcy życia"
  2. Uwielbiana polska aktorka zmarła na tragiczną chorobę. Zbigniew Hołdys ujawnił, że gwiazda odmówiła leczenia
  3. TVN przekazał informację o ewakuacji ponad 3000 mieszkańców. Wcześniej w tym miejscu zginęło niemalże 50 osób
  4. Tragiczna śmierć 9-miesięcznej Blanki. Porażające wyznanie sąsiadów na temat matki, która miała pozbawić życia własne dziecko
  5. Kajra nieoczekiwanie zwróciła się do ciężarnej Agnieszki Kaczorowskiej, która urodzi lada dzień. Przestrzegła ją, przed bardzo ważną rzeczą
  6. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją i sprzedawał kolegom

źródło: Jastrząb Post

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News