Marta Kaczyńska zniknęła z dnia na dzień. Już wiadomo, co się z nią stało

Marta Kaczyńska zniknęła z dnia na dzień. Już wiadomo, co się z nią stało Źródło: youtube.com

Marta Kaczyńska nagle zniknęła i nikt nie wiedział, co się z nią dzieje. Fotoreporterzy nie widzieli jej od dawna ani w Sopocie, ani w Warszawie, przestała też pisać felietony. Teraz wiadomo już, co się z nią działo. Wszystko zdradziły zdjęcia.

Marta Kaczyńska wydawałoby się, że zniknęła bez śladu. Media nie ustawały w dziwnych spekulacjach. Dziś już wiadomo, co się z nią działo przez cały ten czas.

Marta Kaczyńska zniknęła z życia publicznego. Co się z nią dzieje?

O Marcie Kaczyńskiej nie jest ostatnio zbyt głośno, co widać gołym okiem. Media zamiast pisać o kolejnych doniesieniach z jej życia zaczęły zastanawiać się, co jest powodem takiej głuchej ciszy i czym teraz zajmuje się córka zmarłego prezydenta. Jeszcze do niedawna udzielała wywiadów, nie uciekała przed paparazzi, a także pisała felietony do tygodnika "W Sieci".

Od dłuższego czasu fotografowie nie natrafili na żaden ślad Marty Kaczyńskiej ani w Sopocie, gdzie mieszka z córkami, ani w Warszawie, gdzie mieszka ojciec jej trzeciego dziecka (chociaż media spekulują, że przeniosła się do stolicy już na stałe). Niektórzy zaczęli sądzić, że po prostu chce skupić się na wychowaniu trójki dzieci i poświęcać im więcej czasu, inni że w jej życiu prywatnym nie dzieje się najlepiej, jeszcze inni, że szuka nowej pracy i wycofała się na tę chwilę z życia publicznego. Wszyscy ogromnie się mylili. Marta Kaczyńska po prostu wyjechała.

Spędza czas z córką z dala od Polski

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że konto instagramowe Marty Kaczyńskiej samo udzieliło jednoznacznej odpowiedzi. Felietonistka wyjechała wraz ze swoją córką Ewą do Włoch. Marta Kaczyńska osobiście jest ogromną miłośniczką wszelakiej sztuki i architektury, dlatego wyjazd do tego kraju jest dla niej przyjemną odskocznią. Sugerując się zdjęciami można stwierdzić, że przebywa tam od tygodnia.

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Policja na terenie willi Olgi Tokarczuk. Niepokojące nieoficjalne doniesienia

Marta Kaczyńska nie mogła sobie odmówić spędzenia krótkiego urlopu w Mediolanie. Widać, że nie próżnuje, zwiedzając galerie sztuki, fotografując budynki, a także zachwycając się strzelistą katedrą Duomo di Milano. Oprócz tego wraz z córką wybrała się, by na własne oczy zobaczyć oryginał obrazu Leonarda da Vinci, "Ostatnią wieczerzę", którą również utrwaliła w "kliszy" telefonu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piliśmy go po katastrofie w Czarnobylu. Działanie i skutki uboczne płynu Lugola
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Wygląda jakby miała kilkanaście lat, a ma prawie 50. Zdradziła swój sekret na wieczną młodość
  4. Kupujesz mięso w podobnych tackach? Mało kto wie, ale mogą być silnie trujące
  5. Zabija rocznie więcej osób niż nowotwór. Lekarze biją na alarm, groźnej choroby prawie nie uda się uniknąć

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News