Były mąż Marty Kaczyńskiej mocno zripostował Andrzeja Dudę. Poszło o zaostrzenie ustawy ograniczającej aborcję

Były mąż Marty Kaczyńskiej mocno zripostował Andrzeja Dudę. Poszło o zaostrzenie ustawy ograniczającej aborcję Źródło: YouTube/Kocham Polskę

Marta Kaczyńska nie ma ani chwili spokoju, wczoraj na jaw wyszły informacje o problemach w jej obecnym małżeństwie, a dziś echem odbija się sprawa byłego męża. Dubieniecki w mocnych słowach odnosi się do prezydenta i ustawy zaostrzającej aborcję.

Marta Kaczyńska w ostatnich dniach nie ma lekko. Ledwo co pojawiły się informacje o jej rozwodzie, a dziś jej były partner ripostuje słowa prezydenta. Marcin Dubieniecki w mediach społecznościowych odniósł się do słów, które wypowiedział wczoraj Andrzej Duda. Prezydent zabrał głos w sprawie o zaostrzeniu ustawy dotyczącej aborcji

Ustawa w sprawie aborcji budzi prawdziwe oburzenie

- Zawsze deklarowałem, że jeżeli do mnie trafi ustawa, która likwiduje eugeniczną przesłankę zabiegu usunięcia ciąży, to ja z całą pewnością taką ustawę podpiszę - zdradził prezydent.

Zarówno słowa, jak i postawa samego prezydenta nie przypadła do gustu byłemu mężowi Marty Kaczyńskiej. Postanowił na koncie na Twitterze skomentować wypowiedź Dudy. 

- To jakie to rodzi skutki można było już zauważyć w przypadku sprawy prof. Chazana. W tej sprawie należy zachować status quo ustawy. O tym nie może decydować religia czy sumienie ale musi być pozostawiony wolny wybór dla matki dziecka. Państwo nie może narzucać woli matce dziecka - napisał Dubieniecki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci podkreślają, że Dubieniecki staje w obronie kobiet i ich praw, więc pewnie Marta Kaczyńska byłaby dumna z takiego męża. Cięta riposta na słowa Dudy od kilku godzin budzi prawdziwe zainteresowanie w mediach społecznościowych.

Marta Kaczyńska zajęta swoim problemami

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wybitny aktor. Gwiazdor zmarł na raka, miał 83 lata

2. Tragedia, wszystko zawalone. Nagle runęła kamienica w centralnej Polsce

Wczoraj pojawiły się informacje odnośnie tego, że w życiu prywatnym Marty Kaczyńskiej nie jest dobrze. Jeden z jej "dobrych" znajomych zdradził w rozmowie z tabloidem, że najprawdopodobniej po roku małżeństwa dojdzie do kolejnego rozwodu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS ma sposób, żeby nie wypłacać rent. Świadczenie STRACI wielu Polaków 
  2. Michał Szpak powitał na świecie dziecko! Przez awarię samolotu ledwo zdążył do ciężarnej
  3. Niesamowita, długo ukrywana przed mediami wiadomość! Już jest po porodzie, Michał Szpak w euforii, jego rodzina właśnie się powiększyła
  4. 41-letnia mama zdaniem lekarzy miała nie przeżyć więcej niż 4 miesiące. Nowa żona byłego męża uratowała jej życie
  5. Przewidziała zamach na Jana Pawła II. Wizja siostry Łucji nt. przyszłości Polski ścina z nóg

źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News