Marta Kaczyńska o Annie Przybylskiej
Instagram.com mmkaczynska
Monika Majko - 25 Sierpnia 2020

Marta Kaczyńska po latach przerwała milczenie. Nieoczekiwanie zdradziła sekret Anny Przybylskiej

Marta Kaczyńska i Anna Przybylska były sąsiadkami. Po przedwczesnej śmierci aktorki, bratanica Jarosława Kaczyńskiego ujawniła sekret artystki. Nie wszyscy fani o tym wiedzieli, słowa córki tragicznie zmarłej pary prezydenckiej zaskoczyły wielu wielbicieli gwiazdy. Celebrytka spotkała się z aktorką tuż przed jej odejściem.

Marta Kaczyńska i Anna Przybylska wybrały to samo miasto, a nawet tą samą dzielnice. Celebrytki były sąsiadkami w Gdyni Orłowie. Po przedwczesnej śmierci aktorki, córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej ujawniła sekret gwiazdy. Niewielu fanów o tym wiedziało, celebrytka i aktorka spotkały się niedługo przed odejściem Przybylskiej.

Disco polo, dramat Marcina MilleraRozpacz, łzy i dramat Marcina Millera. Śmierć odebrała mu wszystko, był na skrajuCzytaj dalej

Marta Kaczyńska ujawniła sekret Anny Przybylskiej

Anna Przybylska odeszła w 2014 roku, gwiazda przegrała walkę z nowotworem. Aktorka osierociła trójkę dzieci, które zostały pod opieką ojca, Jarosława Bieniuka. Para wspólnie wychowywała dzieci w Gdyni, tak samo, jak Marta Kaczyńska i jej były mąż, Marcin Dubieniecki. Obie rodziny zdecydowały się wysłać swoje dzieci do tej samej szkoły, widywały się w codziennych sytuacjach i często mijały na ulicy.

- Widywałam ją, gdy przyprowadzała syna do szkoły, ale też w innych miejscach - powiedziała Marta Kaczyńska o Annie Przybylskiej.

Marta Kaczyńska i Anna Przybylska mieszkały w tym samym mieście

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn Beaty Szydło ukrywał tajemnicęWszyscy byli w błędzie? Media dotarły do Tymoteusza Szydło, odkryły ukrywaną tajemnicę?Czytaj dalej

Po śmierci aktorki, bratanica Jarosława Kaczyńskiego ujawniła sekret gwiazdy. Córka prezydenckiej pary udzieliła wywiadu Krystynie Pytlakowskiej, dziennikarce magazynu "Viva!". Wyznała, że spotkała artystkę na zakupach, tuż przed jej śmiercią. Kaczyńska przekonuje, że pomimo swojej zaawansowanej choroby, gwiazda nie dawała po sobie poznać, że źle się czuje. Anna Przybylska wyglądała olśniewająco. Nic dziwnego, że była uważana za jedną z najpiękniejszych aktorek swojego pokolenia.

Dzisiaj grzeje:

1. Media właśnie podały do informacji. Nie żyje, tajemnicze okoliczności

2. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje 38-letni muzyk

3. Gwiazdor TVN ma koronawirusa. Miał gorączkę, szybko pojawiły się znacznie gorsze objawy

- Na krótko przed jej śmiercią, spotkałam Anię na zakupach w centrum handlowym. Miała doskonały makijaż, była świetnie ubrana, nie epatowała swoją chorobą. Kobiecość była dla niej bardzo ważna, do końca. Podziwiałam w niej tę siłę i hart ducha - powiedziała Kaczyńska w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister edukacji przekazał nowe informacje. Uczniowie nie będą zadowoleni
  2. Gwiazdor TVN ma koronawirusa. Miał gorączkę, szybko pojawiły się znacznie gorsze objawy
  3. A jednak, mimo zapewnień rząd zmienia zdanie? Prace nad nowymi obostrzeniami już trwają
  4. Marta Kaczyńska po latach przerwała milczenie. Nieoczekiwanie zdradziła sekret Anny Przybylskiej
  5. Sprawdźcie, czy ktoś nie wszedł właśnie na wasze konto. Gigantyczna afera w polskim banku

Łukasz Szumowski prawdaFatalne wieści o Szumowskim. Nikt nie miał pojęcia co dzieje się za zamkniętymi drzwiamiCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News