Wtopa Marty Kaczyńskiej, opublikowała zdjęcie, a na nim jeden szczegół, którego nie zauważyła. Będzie afera?

Wtopa Marty Kaczyńskiej, opublikowała zdjęcie, a na nim jeden szczegół, którego nie zauważyła. Będzie afera? Źródło: Instagram.com mmkaczynska

Marta Kaczyńska opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które wywołało oburzenie Polaków. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego zwykle chroni swoją prywatność. Tym razem umknął jej jeden bardzo istotny szczegół. Na pozór niczym niewyróżniający się kadr przedstawiający codzienność kobiety może skończyć się poważną awanturą.

Marta Kaczyńska ma dwie wielkie pasje. Kobieta bardzo lubi pisać felietony oraz robić zdjęcia. Niektóre fotografie publikowane w jej mediach społecznościowych faktycznie prezentują się bardzo ciekawie. Szczególną uwagę przyciągają jej ujęcia architektury, szczególnie tej włoskiej. Nie unika także fotografowania przyrody i zwierząt. Tym razem zdecydowała się na publikację pozornie zwykłego zdjęcia. Nie zauważyła jednego szczegółu.

Marta Kaczyńska opublikowała nieprzemyślane zdjęcie

Marta Kaczyńska niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Można się domyśleć, że powodem takiej decyzji jest krytyka, której nie szczędzą jej media i internauci. Tym razem córka zmarłego prezydenta, Lecha Kaczyńskiego postanowiła zrobić wyjątek. Na jej profilu w Instagramie pojawiło się zdjęcie, które uchyla rąbka tajemnicy na temat codzienności bratanicy prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Celem kobiety było pochwalenie się pupilem, psem rasy chihuahua. Na pierwszym planie rzeczywiście widać łaciatego psiaka, który śpi na szarym fotelu, z głową opartą na miękkiej poduszce ozdobnej. Zwierzak wygląda naprawdę uroczo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z uwagi na fakt, że Marta Kaczyńska nie wyraża zgody na zamieszczanie komentarzy na jej profilu, uwagę przykuwa jedyny, który został zamieszczony. Jego autorką jest popularna poznańska malarka, Anna Zalewska. Po przyjrzeniu się fotografii nie sposób nie dostrzec obrazu, który został powieszony na ścianie salonu. Piękny akt został zamalowany właśnie przez tę artystkę. Prace utytułowanej malarki były wystawiane na wielu elitarnych wystawach. Na obraz jej autorstwa nie może pozwolić sobie przeciętny Polak. Akt, który wybrała Marta Kaczyńska, mógł kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał

2. Tragiczne doniesienia. Nie żyje 13 zakonnic

3. Koronawirus na wiecu wyborczym Andrzeja Dudy. Sanepid zwraca się do uczestników z pilnym apelem

Wiele osób poczuło się zbulwersowanych luksusowymi upodobaniami bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. Polacy uważają, że opublikowanie takiego zdjęcia było poważną wtopą. Nie brakuje głosów, że Marta Kaczyńska chciała w ten sposób zademonstrować swoją wyższość nad osobami, które muszą żyć z niewielkich pensji i długo zastanawiać się nad tym, nad tym na co wydać każdą złotówkę. Nie brakuje także rodaków, którzy z niecierpliwością oczekują na zasiłki rządowe, bo tylko dzięki nim są w stanie kupić podręczniki lub ubrania dla swoich dzieci. Myślicie, że Marta Kaczyńska nie zauważyła tego szczegółu?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
  2. Robert Lewandowski jednak ze Złotą Piłką. Eksperci nie mają wątpliwości
  3. Szumowski przypadkiem wygadał się, ile naprawdę w Polsce jest chorych. Liczba radykalnie różni się od oficjalnej
  4. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  5. Zjadła w restauracji Gessler, zobaczyła rachunek i nie wytrzymała. Poczuła się oszukana, już nigdy u niej nie zje
  6. Przyjęto właśnie nową ustawę. Od 1,5 do 2,5 tysięcy złotych dodatku
  7. Sam profil zaufany nie wystarczy, by dostać bon turystyczny. Jest jeszcze jedna ważna rzecz
  8. Dramatyczne doniesienia o mistrzu olimpijskim. Poszedł do lasu na grzyby, zrozpaczona rodzina wezwała pomoc
  9. Rząd przywróci obostrzenia? Wicepremier skomentowała, wielu Polaków nie będzie mogło uwierzyć

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News