Córka Marty Kaczyńskiej zamieściła w sieci pożegnalny wpis. Co się dzieje z nastolatką?!

Córka Marty Kaczyńskiej zamieściła w sieci pożegnalny wpis. Co się dzieje z nastolatką?! Źródło: Screen/Youtube/Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Marta Kaczyńska nieustannie jest w centrum zainteresowań polskich mediów. Również jej nastoletnie córki są bacznie obserwowane przez dziennikarzy, a ostatni post Ewy Dubienieckiej zaniepokoił wiele osób. Dziewczynka się w nim pożegnała.

Marta Kaczyńska dla polskiego społeczeństwa stała się pewnego rodzaju celebrytką. Jako córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej i bratanica prezesa PiS, nieustannie jest w centrum zainteresowań dziennikarzy. Ostatnio uwagę wszystkich przyciągnął niepokojący wpis jej nastoletniej córki, który można uznać za pożegnalny. 

Marta Kaczyńska jest mamą dwóch córek

Marta Kaczyńska niedawno urodziła syna, który jest owocem związku z nowym partnerem, Piotrem Zielińskim. Z poprzedniego małżeństwa natomiast, z Marcinem Dubienieckim, ma jeszcze dwie córki: Martynę i Ewę.

Ostatnio jedna z nich zamieściła pożegnalny wpis na swoim profilu w mediach społecznościowych. Jego treść może zaniepokoić i zmusić do refleksji, co dzieje się obecnie w życiu nastolatki, że zdecydowała się na tak poważny i zadziwiający krok. Zwykle takie sygnały mogą sugerować wyraźnie gorszy czas, lecz jak jest w tym przypadku? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niepokojący wpis córki Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska stara się być bardzo dobrą mamą dla swoich dorastających córek. Poświęca im dużo czasu, wspiera ich pasje, a także na każdym kroku podkreśla, że jest z nich bardzo dumna. Ostatnio chwaliła się w mediach społecznościowych niezwykłymi umiejętnościami młodszej Martyny, która doskonale jeździ konno. 

Niepokoi natomiast to, co niedawno zamieściła starsza córka Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego, Ewa. Nastolatka zdecydowała się wystosować do wszystkich swoich obserwatorów krótką wiadomość, którą można interpretować na wiele sposobów. Miejmy nadzieję, że nie wiążę się ona z jakimś wyjątkowo trudnym okresem w życiu dziewczynki. Ewa postanowiła na jakiś czas zniknąć z Instagrama, a ten wpis to jej pożegnanie. 

- Muszę zrobić kilka rzeczy, potem zrestartuje konto – napisała w pożegnalnym wpisie. 

Nie wiadomo, skąd taka decyzja u nastolatki. Do tej pory była niesamowicie aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieliła się tam swoim życiem. Być może dziewczyna potrzebuje po prostu trochę odpoczynku od Internetu, lecz wielu internautów jest tą decyzją bardzo zaniepokojonych i zastanawia się, co się dzieje z nastolatką. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Aktorka TVP przez lata była katowana przez męża. To znany i wpływowy mężczyzna. Piekło trwało 8 lat
  2. Legendarny aktor ma raka KRTANI! Kochany przez fanów artysta schudł do 40 kg i oddycha przez rurkę tracheotomijną
  3. Córka Marty Kaczyńskiej zamieściła w sieci pożegnalny wpis. Co się dzieje z nastolatką?!
  4. Niedźwiedź złamał mężczyźnie kręgosłup i trzymał jako zapas jedzenia. Po miesiącu znaleźli go myśliwi, zdjęcia przerażają
  5. Patomorfolodzy aż 5 godzin badali ciało Dawidka. Ich ustalenia są zatrważające, tak dokładnie zabił go tata
  6. Komendant Główny odkrywa w TVN nowe informacje ws. Dawidka. Serce rozpada się na milion kawałków
  7. Będą wyższe emerytury, ale trudno uwierzyć dla kogo. Wielu z was będzie wściekłych

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News