Wszystko w dniu urodzin Kaczyńskiej. Mamy zdjęcia, mówią same za siebie

Wszystko w dniu urodzin Kaczyńskiej. Mamy zdjęcia, mówią same za siebie Źródło: Instagram/mmkaczynska

Marta Kaczyńska to córka zmarłych tragicznie - Lecha i Marii Kaczyńskich. Kobieta jest szczęśliwą matką trójki dzieci, właśnie obchodziła również swoje 40 urodziny. W dniu jej święta wydarzyła się ogromna niespodzianka, nie spodziewała się czegoś takiego. W sieci pojawiły się nawet zdjęcia. Kobieta ma wspaniałych przyjaciół.

Marta Kaczyńska jest jedyną córką Lecha i Marii Kaczyńskich, kobieta stała się rozpoznawalna tuż po tym, jak jej ojciec został prezydentem Polski. Od tego momentu media zaczęły się nią interesować. Mimo że kobieta jest bratanicą prezesa PiS-u, nie angażuje się publicznie w świat polityczny. Wciąż jednak utożsamiana jest z tą partią. 

Gdy Marta Kaczyńska obchodziła urodziny, wydarzyło się coś niebywałego 

Marta Kaczyńska z wykształcenia jest prawnikiem, jednak realizuje się w zawodzie felietonsitki magazynu "wSieci". Prywatnie jest szczęśliwą mamą - doczekała się trójki dzieci - dwóch córek (Ewy i Martyny) oraz synka Stanisława Lecha. Kobieta rozwiodła się dwukrotnie. Ze swoim obecnym partnerem, Piotrem Zielińskim, jest w związku małżeńskim od dwóch lat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kaczyńska pozostaje w kontakcie z fanami jedynie na serwisie Instagram, gdzie obserwuje ją niemal 14 tysięcy osób. Niestety kobieta nie dzieli się zbyt często szczegółami ze swojego życia prywatnego - jest bardzo zachowawcza w swojej działalności internetowej. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i postanowiła pochwalić się prezentami, które dostała z okazji 40. urodzin.

- Czterdzieści lat minęło, jak jeden dzień - napisała pod fotografią, na której znalazł się piękny bukiet świeżych kwiatów. Z hasztagów dowiadujemy się, że prezent to sprawka jej kochanych przyjaciół. Uwagę zwraca również portret kobiety w tle stworzonego z figur geometrycznych, najprawdopodobniej to również niespodzianka od jej wspaniałych znajomych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Andrzej Duda właśnie podpisał ustawę. Polacy dostaną dodatkowe pieniądze

2. Wczesne objawy miażdżycy mózgu. Jej powikłania są niezwykle niebezpieczne

Wygląda na to, że Marta Kaczyńska spędziła swoje czterdzieste urodziny we wspaniałej atmosferze. Została obsypana pięknymi prezentami ze strony przyjaciół. Z pewnością nie tylko przyjaciele, ale również rodzina, zapewniła kobiecie mnóstwo radości w dniu jej święta. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

#czterdzieścilatminęłojakjedendzień:)

Post udostępniony przez Marta Kaczyńska (@mmkaczynska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  2. Z ostatniej chwili. Wielka gwiazda światowego sportu poważnie chora. Media przekazały dramatyczne wieści
  3. Dramat w ośrodku wypoczynkowym, Polacy pilnie trafili do kwarantanny. Chodzi o 50 osób, zdecydowana większość to turyści z południa kraju
  4. Oglądał Big Brothera i zobaczył u uczestniczki niepokojący objaw. Diagnoza niemal ją załamała
  5. Syn Romana Kłosowskiego dopiero po śmierci ojca zdecydował się na szczere wyznanie. Fani zaleją się łzami
  6. Zaskakujące słowa Łukasza Szumowskiego. Wkrótce Polaków mogą czekać ogromne zmiany

Źródło: Jastrzab Post

  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News