Marta Kaczyńska zniknęła z mediów
.
Weronika Wasiak - 23 Stycznia 2020

Co się dzieje z Martą Kaczyńską? Media milczą

Marta Kaczyńska nagle przestała pojawiać się w miejscach publicznych, przez co zrobiło się o niej bardzo cicho. Opinia publiczna spekuluje, co mogło stać się z prawniczką.

Marta Kaczyńska regularnie udzielała wywiadów oraz pisała dla tygodnika "W Sieci", gdzie nieco omawiała tematy polityczne i społeczne. Nie było dnia, by media nie zamieściły o niej choć jednej wzmianki. Tymczasem zrobiło się o niej cicho i na próżno szukać jakikolwiek informacji na jej temat.

ziemniaki i poważny błądJeśli ziemniaki gotujesz w ten sposób, natychmiast przestań. Prawie każdy popełnia poważny błądCzytaj dalej

Marta Kaczyńska zniknęła. Co się dzieje?

Opinia publiczna z każdym dniem niepokoi się coraz bardziej. Od jakiegoś czasu paparazzi nie uchwycili żadnego zdjęcia bratanicy prezesa PiS, a dziennikarze nie przeprowadzili z nią ani jednej rozmowy. Czas mija, przez co pojawia się też coraz więcej spekulacji co mogło być powodem tak nagłego zniknięcia Kaczyńskiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Psy wysyłają nam ważne sygnałyPrawda o zachowaniu psów jest inna niż myślisz. 10 sygnałów, które zdradzą, co chce ci powiedzieć twój czworonógCzytaj dalej

Niektórzy wnioskują, że prawniczka postanowiła skupić się na wychowaniu dzieci i już na dobre, lub przynajmniej na długi czas, odsunęła się od świata polityki. Tym samym rodzą się dyskusje, w których głównie przewija się wątek jej nastoletniej córki Ewy, która coraz śmielej radzi sobie z prowadzeniem konta na Instagramie. Pojawiły się także plotki, jakoby Marta Kaczyńska miała poświęcać jej więcej uwagi, zważając na to, że dziewczynka wkroczyła w okres buntu.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne znalezisko po pożarach w Australii. Przez lata mieszkańcy nie mieli pojęcia

2. Wystarczy podpalić liść laurowy i zostawić go na chwilę. Efekt? Przechodzi wszelkie oczekiwania, nieziemski

Nie brakuje również domysłów mówiących, że do zniknięcia przyczyniły się małżeńskie problemy. Co prawda jeszcze kilka tygodni temu Marta i jej mąż zdawali się tworzyć wręcz perfekcyjną parę, ale w końcu nikt nie wie, jak wygląda ich życie za kulisami. Równocześnie Polacy spekulują, jakoby bratanica Jarosława Kaczyńskiego miała całkowicie zrezygnować z życia medialnego i skupić się na nowej pracy. Domysłów jest wiele i wciąż trudno jednoznacznie wysnuć, dlaczego tak naprawdę o Kaczyńskiej zrobiło się cicho. Jedno jest jednak pewne - cisza z każdym dniem budzi coraz większy niepokój w opinii publicznej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Ogromna awaria we wszystkich urzędach w Polsce. Nie załatwisz żadnej, nawet pilnej sprawy
  3. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat
  4. Jedna z kobiet na zdjęciu nie jest prawdziwą mamą. Wybierz jedną z nich i poznaj prawdę o sobie
  5. Wspaniała wiadomość, nawet po 300 zł więcej dla emerytów i rencistów. Musi zostać spełniony tylko jeden warunek

RosółRobisz rosół na drobiowym mięsie? Popełniasz ogromny błąd, kucharze ostrzegająCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News