Smutny dzień dla Marty Kaczyńskiej. Dziś urodziny miałaby jej mama

Smutny dzień dla Marty Kaczyńskiej. Dziś urodziny miałaby jej mama Źródło: Screen/Youtube/Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Marta Kaczyńska przeżywa bardzo trudne chwile. 21 sierpnia to jeden z najtrudniejszych dni w jej życiu w związku z traumatycznymi wydarzeniami. Bratanica prezesa Jarosława Kaczyńskiego nadal jest w żałobie.

Marta Kaczyńska znajduje się w żałobie. Dzisiejszy dzień jest dla niej szczególnie trudny emocjonalnie. Nic dziwnego, że dla bratanicy prezesa PiS jest to moment zadumy i refleksji związanej z tragedią, która wydarzyła się w jej życiu. 

Marta Kaczyńska nadal nie może się pozbierać

Marta Kaczyńska nadal nie może pogodzić się ze stratą ukochanych rodziców. Można sobie wyobrazić, że takie traumatyczne wydarzenie ma ogromny wpływ na życie człowieka. Śmierć Marii i Lecha Kaczyńskich przeżywała cała Polska, a katastrofa smoleńska jest jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym kraju w ostatnich latach. 

Dzisiaj jest szczególny dzień dla córki tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. 21 sierpnia obchodziłaby swoje urodziny jej ukochana mama. Od 2010 roku ta data jest dla Marty Kaczyńskiej wyjątkowo trudna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wyjątkowo trudny dzień 

Co roku polskie społeczeństwo ze smutkiem wspomina katastrofę smoleńską, która wydarzyła się 10 kwietnia 2010 roku. Marta Kaczyńska od tamtego momentu musi sobie radzić ze stratą obojga rodziców. Córka pary prezydenckiej zawsze 21 sierpnia wspomina swoją matkę, Marię

Widać, że kobiety łączyła wyjątkowa i bliska więź. Z tej okazji Marta Kaczyńska zdecydowała się wrzucić do sieci zdjęcia swojej nieżyjącej mamy, która dzisiaj skończyłaby 77 lat. Oglądając zdjęcia z przeszłości, można odnaleźć podobieństwa między bratanicą prezesa PiS, a byłą pierwszą damą. 

Fotografie, które zamieściła na swoim profilu na Facebooku Marta Kaczyńska, z pewnością pochodzą z prywatnych rodzinnych zbiorów. Widać na nich młodziutką żonę prezydenta jak pozuje ze stylowym aparatem fotograficznym. Można też zobaczyć wizerunek Marii Kaczyńskiej pochodzący z lat wczesnoszkolnych. Zdjęcia zestawione są z fotografiami z ostatnich lat życia ukochanej mamy Marty Kaczyńskiej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo, co się teraz dzieje z kobietą, która towarzyszyła Woźniakowi-Starakowi. Do pracy już raczej nie wróci
2. List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

Każdemu, kto jeszcze nie musiał godzić się ze stratą rodziców, trudno sobie wyobrazić, co przeżywa dziecko, które nagle dowiaduje się o śmierci matki i ojca. Marta Kaczyńska na swoje nieszczęście jest osobą publiczną, więc przeżywa swoją żałobę na oczach całego społeczeństwa. 

Źródło: Facebook/Marta Kaczyńska 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe, wstrząsające doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Kobieta podczas porodu usłyszała donośny śmiech lekarza. Gdy zobaczyła swoje dziecko, zrozumiała dlaczego
  4. Bezdomny mężczyzna zaczepił 24-latkę i poprosił o pieniądze. Później zadał jej pytanie, które ścięło ją z nóg
  5. Dziecko w bardzo złym stanie trafiło do szpitala. Gdy lekarze zajrzeli do ust chłopca, natychmiast powiadomili policję

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News