Nagranie z córeczką Marty Kaczyńskiej podbija internet. To co Martynka wyczynia na koniu robi olbrzymie wrażenie

Nagranie z córeczką Marty Kaczyńskiej podbija internet. To co Martynka wyczynia na koniu robi olbrzymie wrażenie Źródło: Wikimedia Commons/W. Kompała / KPRM

Marta Kaczyńska poza byciem prawniczką i felietonistką jest również matką trójki dzieci. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego pochwaliła się w mediach społecznościowych wyczynami swojej córki. Nagranie z Martynką podbija internet.

Marta Kaczyńska w ostatnim czasie była bohaterką wielu skandali. Wygląda na to, że bratanica prezesa PiS postanowiła teraz skupić się na swoim życiu rodzinnym. Ostatnio pochwaliła się nagraniem prezentującym umiejętności jeździeckie swojej córki. To, co potrafi Martynka, robi ogromne wrażenie. 

Marta Kaczyńska chwali się córką 

Marta Kaczyńska poza byciem prawniczką i felietonistką, zajmuje się również wychowywaniem trójki dzieci. Ma dwie dorastające córki z drugiego małżeństwa z Marcinem Dubienieckim, Ewę i Martynę, a także syna z Piotrem Zielińskim, obecnym partnerem.

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego jest bardzo dumna ze swoich dzieci. Ostatnio pochwaliła się umiejętnościami jednej z nich w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że dziewczynka jest bardzo utalentowana. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Córka Kaczyńskiej jest bardzo zdolna

Marta Kaczyńska ewidentnie przekazała swoim córkom miłość do zwierząt. Obie dziewczynki trenują bowiem jeździectwo i uczestniczą w różnego rodzaju zawodach. Wiele osób uważa, ze jest to dość elitarny, snobistyczny sport, na którego uprawianie nie każdy może sobie pozwolić. 

Bratanica Jarosław Kaczyńskiego często chwali się osiągnięciami córek w tej dziedzinie i manifestuje to, jaka jest z nich dumna. Tym razem zaprezentowała imponujące nagranie Martyny. Dziewczynka świetnie czuje się na koniu i potrafi w bezbłędny sposób pokonywać przeszkody. Filmik z jej treningu jeździeckiego podbija internet, bo zachwycona mama opublikowała go na swoim profilu na Facebooku.

Trzeba przyznać, że materiał świadczy o ogromnych umiejętnościach nastolatki. Być może Martynka traktuje jazdę konną nie tylko jako hobby, ale być może wiąże z tym sportem plany na przyszłość. Marta Kaczyńska skomentowała wyczyn córki jednym słowem "wow", trudno się dziwić, bo to jest dokładnie to, co ciśnie się na usta kiedy ogląda się nastolatkę w akcji. 

Dziewczynce pewnie jest bardzo miło, że mama tak bardzo wspiera jej pasję i potrafi publicznie pochwalić jej umiejętności. 

Źródło: Facebook/Marta Kaczyńska

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ujawniono zarobki Danuty Wałęsy. Pierwsza Dama zarabia WIĘCEJ od męża. Lech jest WŚCIEKŁY
  2. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  3. Zeznania matki Dawida trafiły do mediów. Nic nie sugerowało jej najgorszego
  4. Nastolatki powinny brać przykład z córki zmarłej na raka Ani Przybylskiej. Wielka klasa 16-letniej Oliwii
  5. Małgorzata Rozenek przekazała przykrą wiadomość od swojego lekarza. Nie wystąpi w uwielbianym przez Polaków programie
  6. Właśnie podano jakie rany znajdowały się na ciele Dawidka. Ogrom krzywdy chłopca ściska za gardło

Źródło: Facebook

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu