Wypłynęła prawda o młodszej córce Marty Kaczyńskiej. Mama ukrywa ją przed mediami

Wypłynęła prawda o młodszej córce Marty Kaczyńskiej. Mama ukrywa ją przed mediami Źródło: .

Marta Kaczyńska nie pojawia się w mediach przesadnie często. Córka tragicznie zmarłego prezydenta stara się chronić swoje życie prywatne. Teraz na jaw wyszła tajemnica dotycząca jej córki.

Marta Kaczyńska, po tragedii jak wydarzyła się w Smoleńsku, nie mogła uniknąć zainteresowania mediów. Sama zresztą wydała książkę "Moi Rodzice", w której wspomina prezydencką parę. Gdy minęły już echa tragicznych wydarzeń z 2010 roku, zajęła się pisaniem felietonów na tematy polityczne dla tygodnika "wSieci". Mimo że sama wyraźnie ma marzy o medialnym zainteresowaniu, fotoreporterzy nie dają jej spokoju.

Marta Kaczyńska ma za sobą burzliwą historię

Życie prywatne Marty Kaczyńskiej jest tak burzliwe, że byłoby materiałem na nie jedną książkę. Nie dziwi więc fakt zainteresowania mediów jej osobą. Łącznie miała już trzech mężów, z dwoma z nich ma łącznie trójkę dzieci. Ponadto jak wynika z wielu źródeł, gdy urodziła pierwsze dziecko, wszyscy sądzili, że pochodzi ono ze wspólnego małżeństwa. W rzeczywistości ojcem okazał się Dubieniecki, kochanek, który został jej drugim mężem.

Pierwszą córką Marty Kaczyńskiej była Ewa (ur. 2003), później w 2007 roku urodziła się Martyna. Małżeństwo z Dubienieckim również nie wytrzymało próby czasu i córka Lecha Kaczyńskiego wzięła z nim rozwód. Później wzięła ślub z biznesmenem Piotrem Zielińskim, z którym doczekała się syna - Stanisława Lecha. Jednak najbardziej zagadkową postacią jest najmłodsza córka Marty Kaczyńskiej.

Marta Kaczyńska ukrywa swoją córkę przed mediami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najstarsza córka Marty Kaczyńskiej ma już niemal 17 lat, niektórzy widzieli już, jak wygląda dzięki jej wpisom na Instagramie. Najmłodsza pociecha Zielińskiego i jego żony, syn Stanisław Lech był już widywany wielokrotnie na zdjęciach fotoreporterów. Jednak mało kto wie, jak wygląda młodsza córka.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka wyskoczyła z okna. Wcześniej zrobiła córce niewybaczalną rzecz
2. Dramat żony Pawła Królikowskiego. Non stop jest przy jego łóżku, sytuacja jest niezwykle trudna

Wygląda to tak, jakby Marta Kaczyńska ukrywała swoje dziecko przed mediami. Fotoreporterom udało się jednak złapać kilka ujęć z Martyną Dubieniecką. Tym samym poznaliśmy prawdę o młodszej córce Marty Kaczyńskiej, a konkretnie to, jak właściwie wygląda. Większość zdjęć została zrobiona w trakcie uroczystości państwowych, w których rodzina Kaczyńskich brała udział. Poniższe zdjęcia pochodzą z 2017 i 2018 roku.

fot. East News/Lukasz Gagulski

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy zakrzepicy. Każdy z nas powinien je znać
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Nigdy wcześniej niewidziane nagranie. Odkopali trumnę Jana Pawła II, porażający widok
  4. Prawdziwy lincz na Magdzie Gessler. Zasłużyła?
  5. Rozstali się w cieniu skandalu. Kinga Rusin wspiera chorego Tomasza Lisa, zdobyła się na niezwykły gest  

Źródło: East News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News