Zdjęcie nastoletniej córki Marty Kaczyńskiej trafiło do sieci. Wszyscy mówią tylko o jednym

Zdjęcie nastoletniej córki Marty Kaczyńskiej trafiło do sieci. Wszyscy mówią tylko o jednym Źródło: Instagram/Jastrzab Post

Marta Kaczyńska nieustannie jest w centrum zainteresowania mediów. Prasa bardzo bacznie obserwuje również dzieci bratanicy prezesa PiS. Ostatnio do sieci trafiło zdjęcie jej nastoletniej córki, które wywołało dyskusję.

Marta Kaczyńska bardzo często chwali się w mediach społecznościowych osiągnięciami swoich córek. Teraz do sieci trafiło zdjęcie jednej z nich. Jak zwykle publikacja związana z rodziną bratanicy Jarosława Kaczyńskiego wzbudziła emocje. Wszyscy mówią tyko o jednym.

Marta Kaczyńska jest dumna ze swoich córek 

Marta Kaczyńska na każdym kroku podkreśla, jak ważne jest dla niej życie rodzinne. Poświęca swoim dzieciom bardzo dużo czasu i często chwali się publicznie osiągnięciami swoich dorastających córek. Przyznaje, że jest bardzo dumna z Ewy i Martyny. 

Ostatnio starsza córka Marty Kaczyńskiej opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie. Publikacja wywołała dyskusję dotyczącą wyglądu nastolatki. Wszyscy zwracają uwagę na jedną rzecz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ewa Dubieniecka wyrasta na piękną kobietę 

Ewa Dubieniecka, która jakiś czas temu zapowiedziała, że zawiesza działanie swojego konta na Instagramie, wróciła do publikowania zdjęć w mediach społecznościowych. Nastolatka wrzuciła właśnie swoje selfie, na którym pozuje niczym modelka przed lustrem. 

Dziewczyna ma na sobie niezwykle obcisłe i dopasowane, jeansowe rurki, które podkreślają jej idealnie wąską talię. Do tego klasyczną czarną bluzkę podkreślającą jej kobiece kształty. Ewa zaczyna wyrastać na piękną kobietę. Całą stylizację uzupełniają okulary przeciwsłoneczne usytuowane na czubku głowy i stylowa torebka przerzucona przez ramię. Wygląda na to, że córka Marty Kaczyńskiej ma zamiłowanie do mody i nie można wykluczyć, że właśnie taką drogę kariery obierze w przyszłości. 

Dzisiaj grzeje: 1. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
2.Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady

Wszyscy fani zwrócili uwagę na jedną rzecz - na to, jak bardzo podobna do swojej mamy jest Ewa Dubieniecka. Bez dwóch zdań szczupła sylwetka przyszła do niej w genach. Nastolatka ma predyspozycje do tego, żeby zajmować się w przyszłości modelingiem. Z tego co Marta Kaczyńska sygnalizowała wcześniej, jej córka interesuje się kulturą koreańską, a nawet podjęła próbę nauczenia się tego trudnego języka. Niewykluczone, że to z tym krajem wiąże swoją przyszłość, a może i karierę. 

Źródło: Instagram/Ewa Dubieniecka

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Księżna jest śmiertelnie chora! Królewski lekarz ogłosił, że zostało jej tylko kilka lat życia
  3. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona
  4. Napływają podtrzymujące na duchu słowa. Ich adresatem żona Woźniaka Staraka
  5. Nastolatka wręczyła chłopakowi siekierę i wskazała na 38-latka. Niestety, wykonał jej straszne polecenie

Źródło: Instagram/Ewa Dubieniecka

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News