"Wymalowana jak lafirynda". Burza w sieci po zdjęciach 16-letniej córki Kaczyńskiej

"Wymalowana jak lafirynda". Burza w sieci po zdjęciach 16-letniej córki Kaczyńskiej Źródło: youtube.com/ ArtiqbForever2

Marta Kaczyńska nie mogła się tego spodziewać. Internauci, widząc publikację jej 16-letniej córki - Ewy, ohydnie zaatakowali ją, zauważając, że młoda dziewczyna nadużywa makijażu. Ataki na nastolatkę są przerażające.

Marta Kaczyńska nie miała prostego życia rodzinnego. Śmierć ukochanych rodziców, liczne rozwody i perypetie w związkach wielokrotnie wystawiały psychikę prawniczki na ciężką próbę. Córka Lecha Kaczyńskiego będzie miała kolejny problem do rozwiązania, widząc, że jej córka znalazła się w centrum obrzydliwych ataków ze strony internautów, którzy nie mogą uwierzyć w prowokacyjne i odważne jak na szesnastolatkę zachowanie. Tego nikt nie mógł się spodziewać.

Marta Kaczyńska nie będzie mogła uwierzyć. Komentarze atakują jej córkę

Okropny hejt na Ewę Dubieniecką zaczął się pod koniec 2018 roku. Nastolatka, która jest obserwowana przez tysiące Polaków na swoich mediach społecznościowych, zaczęła wstawiać zdjęcia spod prysznica, albo chwalić się swoimi przyjaciółkami, które nazywała per "bitches" (ang. suki). Wydawać by się mogło, że jej matka, która wielokrotnie chwaliła się wyznawaniem konserwatywnych i rodzinnych wartości, sprawi, że jej dziewczynka będzie zachowywać się wzorcowo. Jednak dzieje się zupełnie inaczej.

Córka Marty Kaczyńskiej cały czas zaskakuje, prezentując się w pełnym makijażu, co niestety wielu internautów odbiera bardzo negatywnie. Przejawia się to w dziesiątkach obrzydliwych komentarzy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ewa Dubieniecka pogrążona przez internautów

W ciągu kilku miesięcy pod artykułami i zdjęciami dotyczącymi dziecka Kaczyńskiej, pojawiały się wyjątkowo agresywne, obrzydliwe, a niekiedy wulgarne komentarze atakujące dziecko.

- Ciekawe, kiedy opublikuje fotkę, siedząc na ustępie? I co wtedy napisze? Brak wychowania i nieumiejętność korzystania z własnych komórek jest widoczny u tej młodej - pojawia się w komentarzu.

- Jak na uczennicę i głoszone przez matkę surowe poglądy, córka jest przesadnie wymalowana, wypindrzona jak dwudziestka wybierająca się na randkę. Matka umoralnia społeczeństwo, a nie pilnuje dzieci w domu - pisze jedna z internautek/

- Wymalowana jak lafirynda - głoszą komentarze internautów.

Czy takie agresywne zwrócenie uwagi da do myślenia Kaczyńskiej, jak i jej córce? Jak na razie Ewa Dubieniecka zdaje się nie przejmować falą hejtu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiana aktorka była katowana przez partnera. Po jednym z pobić straciła słuch w jednym uchu. Przerażające fakty
  2. Córka Danuty Wałęsy przesadziła. To, co robiła przeszło najśmielsze oczekiwania. Potem zniknęła
  3. Tadeusz Rydzyk oszalał? Wzywa wszystkich Polaków, by zrobili to jeszcze przed jesienią
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Ojciec jednak zabił Dawidka? Znaleziono prawdopodobne narzędzia zbrodni, media dotarły do porażających informacji
  6. Wstrząsające, jedno zdanie mamy Pawła Ż. na jego pogrzebie. Rozdziera serce
  7. Polsat poinformował właśnie o postępach w poszukiwaniach Dawidka. Tego nie spodziewał się nikt 

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News