Zdjęcie Marty Kaczyńskiej wrzucone podczas kwarantanny obiegło internet. Wiele osób nie może uwierzyć, jak się zachowała

Zdjęcie Marty Kaczyńskiej wrzucone podczas kwarantanny obiegło internet. Wiele osób nie może uwierzyć, jak się zachowała Źródło: wikipedia Kancelaria Sejmu / Marta Marchlewska

Marta Kaczyńska podzieliła się w sieci zdjęciem z kwarantanny. Fotografia szybko obiegła internet. Wiele osób nie jest w stanie uwierzyć, jak się zachowała.

Marta Kaczyńska niezbyt często dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami, które przedstawiają jej życie prywatne. Niedawno pojawiła się jednak nowa fotografia, która szybko obiegła internet. 

Marta Kaczyńska na poważnie podchodzi do kwarantanny 

Od czasu pojawienia się pierwszego przypadku osoby zarażonej koronawirusem w Polsce, w sieci rozpoczęła się akcja "Zostań w domu". Polskie gwiazdy, które biorą w niej udział, zachęcają, by w najbliższym czasie pozostać w domu i wychodzić z niego tylko w celu zrobienia niezbędnych zakupów. 

Marta Kaczyńska jest jedną z osób, które na poważnie podeszły do dwutygodniowej izolacji, którą wprowadził polski rząd. Stosując się do zaleceń, Marta Kaczyńska unika przepełnionych miejsc i skupia się na przebywaniu tam, gdzie nie można spotkać innych osób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie w mediach społecznościowych pokazuje, jak Marta Kaczyńska spędza czas

Marta Kaczyńska niezmiernie rzadko publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia. Córka zmarłej pary prezydenckiej nie zwykła dzielić się z Polakami swoim życiem prywatnym, w związku z czym wszelkie nowe jej fotografie nie przechodzą bez echa. Tym razem Marta Kaczyńska podzieliła się wyjątkowym zdjęciem, które pokazuje, jak spędza okres kwarantanny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało najnowsze informacje. Liczba chorych na koronawirusa rośnie w błyskawicznym tempie

2. Koronawirus na włosach? Jak często myć głowę w czasie epidemii? Lekarz odpowiada

Na zdjęciu widać spokojne morze. Spacery w odludne miejsca są obecnie jedynym rozwiązaniem, by bez ryzyka zarażenia się koronawirusem przebywać poza domem. Spokojne przechadzki nad polskim morzem to coś, czego wielu internautów może zazdrościć Kaczyńskiej. Mieszkanie blisko morza daje coś, czego nie mają pozostali obywatele Polski. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Laboratorium badające próbki na obecność koronawirusa zawieszone. Mogło dojść do zakażenia pracowników
  2. Jerzy Brzęczek nie poprowadzi Polski na Euro? Zaskakujące słowa prezesa PZPN
  3. Smutek w rodzinie Grażyny Torbickiej. Nieprawdopodobne doniesienia mediów
  4. Ile potrwa epidemia koronawirusa w Polsce? Gowin zdradził najgorszy scenariusz, porażająca wizja
  5. Niewiarygodne wiadomości z Wuhan. Sytuacja, jakiej nie było od początku epidemii
  6. Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywrócony

źródło: jastrzabpost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News