Były mąż i ojciec córek Marty Kaczyńskiej trafił za kratki. Ma być zamieszany w ogromną aferę

Były mąż i ojciec córek Marty Kaczyńskiej trafił za kratki. Ma być zamieszany w ogromną aferę Źródło: .

Marta Kaczyńska nie ma powodów do świętowania. Pojawiły się kolejne zatrzymania w sprawie ogromnej afery. Nikt się nie spodziewał, że zamieszany w nią okaże się były mąż prawniczki. Marcin Dubieniecki został właśnie aresztowany.

Marta Kaczyńska znalazła się znowu w centrum zainteresowania medialnego za sprawą byłego męża. Właśnie pojawiły się informacje o tym, że Marcin Dubieniecki trafił za kratki i najprawdopodobniej zamieszany jest w ogromną aferę, którą w ostatnim czasie żyje cała Polska. 

Zamieszany w ogromną aferę Marcin Dubieniecki został aresztowany

Marcin Dubieniecki został właśnie aresztowany. Przed chwilą pojawiły się takie informacje, były mąż Kaczyńskiej został objęty aresztem tymczasowym na dwa miesiące. Sąd podjął decyzję o zatrzymaniu adwokata ze względu na powiązania z aferą w sprawie SKOK Wołomin. Razem z Dubienieckim zamieszany ma być były wiceminister skarbu, Przemysław Morysiak, który w porównaniu do adwokata nie został aresztowany. Jednak obaj panowie usłyszeli zarzut płatnej protekcji. 

Okazuje się, że aresztowanie Dubienieckiego, wiąże się z nowym wątkiem w śledztwie w sprawie SKOK Wołomin. Trójka mężczyzn miała by być zaangażowana w popełnianie przestępstw na tle finansowym. Mieli oni powoływać się na wpływ instytucji państwowej i przyjmować korzyści majątkowe w zamian za pośrednictwo w załatwianiu spraw. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marcin Dubieniecki jako jedyny z trzech podejrzanych na czas śledztwa został umieszczony w areszcie. Trzeci podejrzany, którym jest warszawski biznesmen Krzysztof B.,  pozostanie na wolności. Krzysztof B został objęty dozorem policji, musiał też złożyć poręcznie majątkowe.

- Prowadzone wspólnie z Prokuraturą Regionalną w Szczecinie postępowanie dotyczy nadzoru nad SKOK Wołomin w latach 2012-2014 r., w tym powoływania się na wpływy w instytucji państwowej. Czynności odbyły się w Gdyni, Szczecinie i pod Warszawą. Obecnie prowadzone są przeszukania  – przekazał Temistokles Brodowski, rzecznik Biura.

Była żona, Marta Kaczyńska, nie ma ani chwili spokoju

Obaj mężczyźni, którzy właśnie zostali oskarżeni, zgodzili się na publikowanie w mediach ich nazwisk oraz wizerunków. Marta Kaczyńska i jej córki muszą się przyszykować, że wyrok może być bardzo srogi. Mężczyznom grozi po 8 lat pozbawienia wolności. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazda telewizji. Aktor przedawkował narkotyki, miał 60 lat

2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

Na czas dwóch miesięcy rodzina Marcina Dubienieckiego, w tym Marta Kaczyńska i jej córki będą miały z nim utrudnioną komunikację.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Ceny gazu w naszych kuchenkach od 1 stycznia ulegną zmianie. Podano dokładne kwoty
  3. Dopadł 8-latka w łazience i brutalnie zgwałcił. Najgorsze stało się dopiero potem, wszystko pod nosem zrozpaczonej mamy
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Przeprowadzili na niej operację bez znieczulenia. Cierpiała straszne męczarnie, ale nikt nie słyszał jej krzyków

źródło: rmf24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News