Marta Kaczyńska - wielki smutek
EAST NEWS
Aneta Wasilewska - 18 Maja 2020

Wielki smutek w domu Marty Kaczyńskiej. Zwłaszcza córka bardzo przeżywa pożegnanie, został jej tylko jeden koń

Marta Kaczyńska wraz z córkami przechodzi smutne chwile. Zwłaszcza jej córka bardzo przezywa pożegnanie, z którym musi się mierzyć w ostatnich dniach. Dziewczynka zamieściła w sieci przykre wyznanie.

Marta Kaczyńska razem z mężem podjęła decyzję, która odbiła się na całej rodzinie. Ciężkie chwile wyjątkowo przeżywa córka, Martynka. Dziewczynka w sieci podzieliła się tym, co czuje w obecnej sytuacji. Sprawa nie jest dla niej łatwa.

Pogrzeb Kornelii KrassowskiejPorażające sceny po pogrzebie 16-letniej Kornelii. Musiała interweniować policjaCzytaj dalej

Marta Kaczyńska chroni swoją prywatność

Marta Kaczyńska po śmierci swoich rodziców w katastrofie smoleńskiej często pojawiała się na pierwszych stronach gazet, a także w mediach internetowych. Polacy zaczęli się interesować jej życiem, ale córka pary prezydenckiej za wszelką cenę postanowiła chronić swoją prywatność.

Raz na jakiś czas w sieci pojawia się informacja o jej życiu prywatnym. Dociekliwi mogą także dowiedzieć się więcej za pośrednictwem felietonów, które pisze w prawicowej prasie. Jednak w ostatnich dniach za sprawą publikacji na Instagramie jej córki, Polacy mogli się dowiedzieć, co dzieje się w życiu Marty Kaczyńskiej i jej rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub szokująca prawdaPoślubił miłość swojego życia. Podczas nocy poślubnej odkrył porażającą prawdę, jej wyznanie go zdruzgotałoCzytaj dalej

Marta Kaczyńska podjęła ciężką decyzję, którą bardzo mocno przeżywa jej córka

Martynka, córka Marty Kaczyńskiej podzieliła się w sieci wyznaniem o wyjątkowo ciężkim dla niej rozstaniu. Okazuje się, że 11-letni koń, który należał do dziewczynki, zostanie sprzedany. Drzewiec był ukochanym koniem Martynki, jednak jej rodzice podjęli już decyzję.

Dzisiaj grzeje:

1. Znaleziono zwłoki 30-letniego aktora. Obok leżało ciało jego partnerki, niewyobrażalna tragedia

2. Wielki smutek w domu Marty Kaczyńskiej. Nastąpiło bolesne rozstanie

"Aktualnie nie mogę mieć dwóch koni, a potrzebowałam lepszego" - przekazała na Instagramie córka Kaczyńskiej. Martynka ma jeszcze jednego konia o imieniu Kamelot. Zgodnie z wiadomościami, które pojawiły się w "Super Expressie" Martynka bardzo przeżyła rozstanie z ukochanym koniem. Dziewczynka przekazała, że teraz Drzewiec pojedzie do Finlandii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pielęgniarka przerywa milczenie. Od miesiąca czeka na wynik swojego testu
  2. Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje piłkarski medalista olimpijski, wielka strata
  3. Możesz dostać dodatkowo nawet 4000 złotych z ZUS-u, jeśli spełniasz określone warunki. Nie każdy się załapie
  4. Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z Janem Pawłem II. Opis wywołuje łzy u każdego
  5. Adoptował słodkiego psiaka, nagle prawda wyszła na jaw. Weterynarz zobaczył zwierzę i wezwał policję
  6. Przenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Rozpoznasz, że nie jest z Polski po 3 ważnych szczegółach

Znaki zodiakuZnak zodiaku zdradza, jaką kobieta będzie mamą. Trzy znaki wyjątkowo nadają się do tej roliCzytaj dalej

źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News