Marta Kaczyńska podjęła decyzję
Facebook.com marta.kaczynska.54
Monika Majko - 17 Listopada 2020

Marta Kaczyńska podjęła życiową decyzję rzutującą na całą rodzinę. Było tylko kwestią czasu

Marta Kaczyńska nie mogła już dłużej zwlekać, córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej podjęła ostateczną decyzję. To bardzo duży krok dla wszystkich jej bliskich. Decyzja jest związana z jej mężem, czy w końcu znajdzie ukojenie?

Marta Kaczyńska ma za sobą wiele trudnych chwil. Córka Marii i Lecha Kaczyńskich docenia ostoję, jaka znalazła w ramionach swojego trzeciego męża i spokojne życie w Sopocie, jednak nie mogła już dłużej zwlekać. Znana prawniczka podjęła właśnie ważną decyzję, która ma wpływ na życie jej całej rodziny.

Marta Kaczyńska podjęła ważną decyzję, nie mogła dłużej czekać

Marta Kaczyńska ma za sobą nie tylko ogromną rodzinną tragedie, ale również wiele perypetii miłosnych. Córka Marii i Lecha Kaczyńskich, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej w 2010 roku, ma za sobą dwa nieudane małżeństwa i bardzo burzliwą historię rozwodową.

Od dzisiaj nowe zasady kwarantanny w całej Polsce. Mamy potwierdzenie, sanepid rezygnujeOd dzisiaj nowe zasady kwarantanny w całej Polsce. Mamy potwierdzenie, sanepid rezygnujeCzytaj dalej

Pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej był Piotr Smuniewski, a kolejnym Marcin Dubieniecki, który jest również ojcem jej dwóch córek: Ewy ora Martyny. Z drugim mężem prawniczka rozwiodła się w 2016 roku, a 28 lipca 2018 stanęła na ślubnym kobiercu z biznesmenem Piotrem Zielińskim.

Para wychowuje nie tylko dwie córki z poprzedniego związku bratanicy Jarosława Kaczyńskiego, ale również wspólnego syna, Stanisława Lecha, który przyszedł na świat w 2018 roku. Dziećmi zajmowała się jednak głównie Marta Kaczyńska, ponieważ jej mąż z racji czynności zawodowych, rzadko bywa w ich domu w Sopocie.

Niedawno media obiegły wspólne zdjęcia pary, paparazzi przyłapali małżonków na romantycznym spacerze po plaży. Wspólne chwile są dla nich jednak rzadkością, a ich ponad dwuletnie małżeństwo naznaczone jest ogromną tęsknotą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Marta Kaczyńska przeprowadza się na Mazury

Piotr Zieliński swoje interesy prowadzi w Warszawie i to tam spędza większość swojego czasu. Wieczna rozłąka była jednak dla małżonków nie do zniesienia, dlatego w obliczy pandemii koronawirusa, która nieco zmieniła charakter pracy przedsiębiorcy, zdecydowali się wspólnie na ważny krok.

Jak donosi "Dobry tydzień, Piotr Zieliński właśnie kończy remont domu na mazurach, w którym wkrótce rodzina ma wspólnie zamieszkać. Marta Kaczyńska zdecydowała się porzucić swój ukochany Sopot i przenieść się do ich nowego, wspólnego gniazdka.

Dzisiaj grzeje:

1.Od dzisiaj obowiązkowe testy na koronawirusa dla grupy Polaków. Niespodziewana wiadomość

2. Barbara Kurdej-Szatan na spacerze z Heniem. Chłopczyk ma nieziemsko drogi wózek, znamy jego cenę

3. Śmierć przyszła nagle. Nie żyje aktor znany z "M jak miłość", "Na wspólnej", "Barw szczęścia" i wielu innych serialów

Informator gazety miał przekazać dziennikarzom, że małżonkowie zamieszkają w miejscowości, w której się poznali. To był kompromis, na który oboje przystali. Istnieje duża szansa, że rodzina wprowadzi się do nowego domu jeszcze przez świętami Bożego Narodzenia. To ogromna zmiana dla Marty Kaczyńskiej, jednak dobro jej rodziny jest dla niej teraz priorytetem.

Sama Marta Kaczyńska na razie nie skomentowała medialnych doniesień o swojej przeprowadzce. Bratanica Lecha Kaczyńskiego stara się chronić swoje życie prywatne i unika medialnego świecznika.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przepis na domowy eliksir zdrowia. Przygotujesz go z popularnego warzywa
  2. Matka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córeczkę. Później zrozumiała, że zwierzę ją ratuje
  3. Lekarz z SOR-u zdradził, co wyrabia się za zamkniętymi drzwiami. Polacy nie mieli pojęcia
  4. Zacznie się 18 listopada dokładnie o 18:00, mamy potwierdzenie. Ogromne utrudnienia, pojawią się tłumy
  5. Jerzy Owsiak usłyszał wyrok. "Świat się zmienia na naszych oczach"
  6. Działa podobnie jak sok i syrop, a jest łatwiejszy do zrobienia . Piorunujące działanie naparu z imbiru
  7. Znaleźli bezcenny skarb w lesie. Ma ponad 300 lat, w okolicy może być ich więcej

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News