Niemożliwe! Synek Marty Kaczyńskiej nie nazywa się tak, jak wszyscy myśleli. Oto jego prawdziwe imię

Niemożliwe! Synek Marty Kaczyńskiej nie nazywa się tak, jak wszyscy myśleli. Oto jego prawdziwe imię Źródło: youtube/Telewizja Republika

Marta Kaczyńska zdradziła swój sekret, czym wprawiła wszystkich w osłupienie. Wszyscy do tej pory byli w błędzie i nie wiedzieli jak naprawdę nazywa się dziecko córki Lecha Kaczyńskiego.

Marta Kaczyńska w 2018 roku urodziła swoje trzecie dziecko. Media chętnie rozpisywały się o synu 38-latki, a fotoreporterzy nie odpuszczali na żadnym spacerze. Sieć obiegały zdjęcia, jak szczęśliwa mama niespełna rocznego dziecka spędza czas ze swoją pociechą na plaży czy na placu zabaw. Okazało się jednak, że wszyscy mylili się co do jego imienia.

Marta Kaczyńska dementuje pogłoski na temat imienia dziecka. Wszyscy dotąd się mylili

Do tej pory media, pisząc o najmłodszym dziecku Marty Kaczyńskiej, używali imienia Aleksander. Panowało przekonanie, że tak właśnie ma na imię owoc jej związku z biznesmenem Piotrem Zielińskim. Jak się jednak okazało - wszyscy się mylili.

- Dziś po raz kolejny przeczytałam na jednym z popularnych portali, że nasz ukochany synek ma na imię Aleksander. To nieprawda - napisała Marta Kaczyńska na swoim Facebooku.

Informacje została zweryfikowana przez dziennikarzy u Piotra Zielińskiego, partnera Marty. Ten potwierdził oświadczenie żony, a także podał rzeczywiste imię dziecka.

Rzeczywiste imię dziecka Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego. Jarosław Kaczyński wzruszony

Biznesmen poinformował dociekliwych żurnalistów, że jego syn ma na imię Stanisław Lech. Drugie imię zostało oczywiście nadane po tragicznie zmarłym prezydencie RP, ojcu Marty Kaczyńskiej. Brat Lecha Kaczyńskiego, Jarosław musiał zapewne przecierać łzy wzruszenia, kiedy dowiedział się o drugim imieniu syna bratanicy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prezes Prawa i Sprawiedliwości przyznał, że namawiał Martę do działalności politycznej, ale rozumie jej pełne oddanie sprawom rodzinnym, a w szczególności poświęcenie dla dzieci.

- Ma jedną cechę, którą odziedziczyła i po swojej mamie, i po swojej babci, czyli mojej mamie - ogromne zaangażowanie w wychowanie dzieci - przyznał Jarosław Kaczyński w jednym z wywiadów.

Jak podają media, prezes PiS śledzi postępy w nauce dzieci swojej bratanicy i traktuje je jak swoje wnuki - chciałby być dla nich dziadkiem, którego niestety nie będą miały. Obiecał nawet, że zabierze je kiedyś na wakacje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spektakularna metamorfoza Kingi Dudy! Nie uwierzycie, co postanowiła zrobić ze swoim wyglądem
  2. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  3. Bardzo smutny dzień. Ostatnie pożegnanie b. polskiego ministra i członka obrad Okrągłego Stołu
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Piorun uderzył w Polsce! Tam były tłumy, są ranni, wybuchła panika
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News