Marta Kaczyńska przyjmuje gratulacje
Facebook.com/marta.kaczynska.54
Monika Majko - 12 Grudnia 2020

Radosna nowina u Marty Kaczyńskiej. W końcu się doczekała, zewsząd płyną gratulacje

Marta Kaczyńska może mieć powody do dumy, wspaniałe wiadomości obiegły media. Bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości przyjmuje gratulacje, spływające do jej rodziny ze wszystkich stron, chodzi o jej córkę.

Marta Kaczyńska ma troje dzieci, które wychowuje ze swoim obecnym mężem. Niedawno jedna z córek prawniczki przekazała radosne nowiny, a gratulacjom nie było końca. Marta Kaczyńska może być niezwykle dumna ze swojej pociechy.

Marta Kaczyńska może być dumna z córki

Marta Kaczyńska przeżyła w życiu wiele trudnych chwil, jak choćby tragiczną śmierć rodziców, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej w kwietniu 2010 roku. Córka Marii i Lecha Kaczyńskich nie miała również szczęścia w miłości, a spokój odnalazła dopiero u boku swojego obecnego męża.

Piotr Zieliński to trzeci mąż Marty Kaczyńskiej. Para wspólnie wychowuje dwie córki prawniczki; 17 letnią Ewę oraz 13-letnią Martynę oraz 2-letniego syna, Stasia. Niedawno media obiegły fantastyczne wiadomości o młodszej z dziewczynek, a gratulacjom nie było końca.

Martyna Dubieniecka od lat pasjonuje się końmi i to im poświęca najwięcej uwagi. 13-latka opiekuje się własnym wierzchowcem o imieniu Kamelot i od jakiegoś czasu z sukcesami startuje w różnych konkursach i zawodach jeździeckich.

Okazuje się, że talent 13-latki został dostrzeżony. Martyna Dubieniecka pochwaliła się w mediach społecznościowych, że została przyjęta do kadry jeździeckiej. Radosne nowiny wzbudziły spore poruszenie wśród internautów.

W kierunku córki Marty Kaczyńskiej posypały się gratulacje, choć nie zabrakło również uszczypliwych komentarzy. Dziewczynka może jednak świętować z dumą, którą na pewno czuje również jej mama. Nastolatka ma jeszcze jeden powód do radości.

Być może już niedługo pod jej opiekę trafi kolejny koń. Dziewczynka nie ukrywała, że byłoby to spełnienie jej marzeń, ale na razie musi jeszcze chwilę poczekać. Póki co swój wolny czas dzieli zapewne pomiędzy bywaniem w stajni, a przygotowaniami do przeprowadzki.

Nagle wezwano 9 tys. żołnierzy w trybie alarmowym, nieoczekiwana akcja. Co się dzieje?Nagle wezwano 9 tys. żołnierzy w trybie alarmowym, nieoczekiwana akcja. Co się dzieje?Czytaj dalej

Niedawno media ujawniły, że rodzina Marty Kaczyńskiej zamierza się przeprowadzić.Do tej pory prawniczka mieszkała z dziećmi w Sopocie, a jej mąż większość czasu spędzał w Warszawie, gdzie miał doglądać swoich interesów. W końcu para zdecydowała, że czas to zmienić.

Małżeństwo miało zadecydować o przeprowadzce do wspólnego domu na mazurach. Para miała wybrać posiadłość w miejscowości, w której się poznali, a Piotr Zieliński podobno powoli kończy już remont budynku. Być może rodzina wprowadzi się do nowego domu jeszcze przez świętami Bożego Narodzenia.

Zobacz także w naszych serwisach:

Adam Małysz mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachAdam Małysz mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News