Pierwszy mąż Kaczyńskiej zapadł się pod ziemię. Media dotarły do niego, niebywałe

Pierwszy mąż Kaczyńskiej zapadł się pod ziemię. Media dotarły do niego, niebywałe Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Marta Kaczyńska chroni swoją prywatność. Nawet w mediach społecznościowych dawkuje informacje - zazwyczaj chwali się jedynie sukcesami swojej córki Martyny, która zdobywa kolejne nagrody w jeździectwie. Mało wiadomo o pierwszym mężu Marty Kaczyńskiej, który z dnia na dzień zniknął z mediów. Wiadomo, co się z nim stało.

Marta Kaczyńska nie zdradzała zbyt wielu informacji z życia prywatnego, także o swoim pierwszym mężu, Piotrze Smuniewskim. Dziennikarze dowiedzieli się, co mogło stać za jego zniknięciem, a także, jak dziś wygląda jego życie.

Byli małżeństwem zaledwie 4 lata

Marta Kaczyńska wzięła ślub z Piotrem Smuniewskim w 2002 roku w Sopocie. Byli w sobie szalenie zakochani, poznali się na studiach. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego wybrała ekonomię, a jej przyszły wybranek - prawo. Rok po ślubie na świat przyszła pierwsza córka Marty Kaczyńskiej, Ewa. Wszyscy sądzili, że układa im się doskonale, jednak z czasem pojawiły się kłótnie i niedomówienia. Media były zaskoczone, kiedy felietonistka znów wzięła ślub - w 2007 roku powiedziała "tak" Marcinowi Dubienieckiemu.

Piotr Smuniewski pomimo rozstania z Martą Kaczyńską nadal utrzymywał kontakt z małą Ewą. Jednak już w połowie 2007 roku zerwał wszelakie kontakty z nimi- okazało się, że mama dziewczynki wystąpiła do sądu z naręczem dokumentów, w tym z testami DNA. Dążyła do tego, żeby unieważnić ojcostwo Piotra Smuniewskiego, ojcem Ewy był bowiem Marcin Dubieniecki. Media szybko doszły do wniosku, że rozwód mógł być spowodowany zdradą lub podejrzeniami, że to nie on jest ojcem dziecka.

Marta Kaczyńska zniknęła z jego życia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta Kaczyńska w 2017 roku zdołała całkowicie odciąć się od Piotra Smuniewskiego - udało jej się wtedy unieważnić ich ślub kościelny. Dziś, po latach, okazuje się, że pierwszy mąż felietonistki ma się nadzwyczaj dobrze. Założył nową rodzinę i już niedługo zostanie tatą. Jak podaje portal Jastrząb Post wyprowadził się do innego miasta i tam poznał kobietę swojego życia. Nic nie zapowiada, aby kiedykolwiek odświeżył kontakty z Martą Kaczyńską.

Dzisiaj grzeje: 1. Chwilę temu Ministerstwo Zdrowia opublikowało nowe zasady i obostrzenia. Dotkną wielu z nas
2. Nowe zasady korzystania z transportu publicznego. Wprowadzenie stref wszystko zmieniło

Jastrząb Post dodaje także, że to dzięki upartości nowej partnerki, Piotr Smuniewski zdecydowanie uciął znajomość z Martą Kaczyńską. Ewa, która nie jest biologicznie jego córką, którą wychowywał przez 4 lata - córka Kaczyńskiej nie widziała go od 2007 roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ogromne zmiany dla uczniów. Minister Edukacji Narodowej właśnie zabrał głos
  2. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych
  3. Dramatyczna sytuacja zakonnic z Piszkowic. 26 osób zagrożonych, w tym 7 dzieci
  4. Gigantyczne problemy jednego z banków w Polsce. Jego klienci stracą wszystkie pieniądze?
  5. Warto zostać w domu, najbliższe dni mogą być niebezpieczne. Ostrzeżenia obejmują ponad połowę kraju

Źródło: Jastrząb Post, Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News