Do sieci trafiło zdjęcie. Kaczyńska będzie musiała się tłumaczyć, internauci wstrzymali oddech

Do sieci trafiło zdjęcie. Kaczyńska będzie musiała się tłumaczyć, internauci wstrzymali oddech Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Marta Kaczyńska praktycznie nie udziela się w mediach, jednak na Instagramie można trafić na okresy jej aktywności. W swoich mediach społecznościowych publikuje jednak tylko zdjęcia ściśle związane z jej zainteresowaniami. Do tej pory była to architektura, teraz zamieściła coś zupełnie nowego.

Marta Kaczyńska oprócz pisania felietonów ponad wszystko kocha fotografię. Zdjęcia sprzed 2 dni mogły niektórych zadziwić, zostały bowiem opublikowane bez żadnego podpisu.

Zdjęcia wprowadziły internautów w niemałą konsternację

Siostrzenica Jarosława Kaczyńskiego uwielbia fotografię - niektóre ze zdjęć umieszczonych na jej Instagramie rzeczywiście potrafią pozytywnie zadziwić. Marta Kaczyńska lubuje się w fotografiach architektury i niejednokrotnie publikowała perełki z Włoch. Potem postawiła na krajobrazy, a następnie kompletnie przepadła w urokach natury. Zdjęcia kwiatów, żab i motyli zbierały kolejne setki polubień.

Co ciekawe, internauci swego czasu mogli komentować zdjęcia Marty Kaczyńskiej. Obchodziło się bez większego hejtu, bo fotografie zbierały same pochlebne opinie. Tym razem jednak opcja komentowania została wyłączona. Czyżby Marta Kaczyńska chciała się pozbyć natłoku pytań? Nad jej najnowszymi zdjęciami zastanawiają się największe brukowce.

Marta Kaczyńska będzie musiała się tłumaczyć?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Skoro możliwość komentowania została wyłączona, to internauci wymieniają się pytaniami w innych miejscach. Czy Marta Kaczyńska zostanie przyparta do muru? Wiadomo, o co dokładnie poszło - o zdjęcia... ptaka. Felietonistka opublikowała zdjęcia pięknego pawia, jednak bez żadnego podpisu. Po tle można wywnioskować, że fotografie zostały wykonane w jakiejś hodowli. Co ciekawe, Marta Kaczyńska dodała też zdjęcie polującego bociana.

Dzisiaj grzeje: 1.Zaskakujące oświadczenie szefa PKW tuż przed wyborami. Nie spodziewał się podobnego obrotu spraw
2. Nie żyje 46-latka. Tragedia na Lubelszczyźnie

Co autorka miała na myśli - nie wiadomo, dlatego internauci koniecznie chcą drążyć sprawę. Dla niektórych może wydać się to dziwne, szczególne wyłączenie komentarzy. Być może Marta Kaczyńska chciała jedynie uwiecznić chwilę oraz wdzięk tego królewskiego ptaka. To wie jedynie sama zainteresowana.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zobaczyli jak wyglądał tort weselny i zaniemówili, wybuchła afera. Niesmak pozostał, choć tort był smaczny
  2. Tragiczne wiadomości obiegły media z całego świata. Miała zostać mistrzynią świata, zmarła w bardzo przykrych okolicznościach
  3. Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje aktor znany z filmu o Bondzie
  4. GIS ostrzega wszystkich Polaków. Duże niebezpieczeństwo, powoduje nudności, bóle głowy i wymioty
  5. Członkini komisji wyborczej przyłapana. Schowała karty do głosowania i nie chciała oddać, interweniowała policja
  6. Mama zrobiła zdjęcie dziecku bawiącemu się na podwórku. Przyjrzała się bliżej i zamarła, od tamtej pory boi się spać

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News