Marta Kaczyńska ważna wiadomość
EAST NEWS
Aneta Wasilewska - 11 Maja 2020

Marta Kaczyńska przekazała bardzo ważną wiadomość. Chodzi o ciążę, od teraz wiele się zmieni w życiu każdej Polki

Marta Kaczyńska postanowiła podzielić się ważną wiadomością z Polakami. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej wypowiedziała się na temat ciąży. Wiele osób może być zadowolonych z tych informacji.

Marta Kaczyńska na łamach tygodnika, w którym ukazują się jej felietony, postanowiła podzielić się z czytelnikami ważną wiadomością dotyczącą macierzyństwa i ciąży.

Marcin Prokop żona, zdjęcieMarcin Prokop: Żona gwiazdora skrywa wiele tajemnic, jedną z nich właśnie ujawniłCzytaj dalej

Marta Kaczyńska wypowiedziała się w sprawie ciąży

Marta Kaczyńska prywatnie jest mamą trójki dzieci. Oznacza to, że sprawy macierzyństwa, są jej bardzo dobrze znane. Nie dziwi więc fakt, że dzieli się swoim doświadczeniem w tej kwestii z innymi kobitami. Dzięki temu, że swoje teksty publikuje jako felietonistka w tygodniku "Sieci", ma możliwość wyrażania swoich opinii.

Ostatnio na łamach tygodnika, pojawił się felieton Kaczyńskiej, w którym została poruszona kwestia nowelizacji ustawy o świadczeniach zdrowotnych. Zgodnie z nią dostęp do bezpłatnych usług otrzymają kobiety w ciąży.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nastolatka18-letnia Angelika zginęła, prokuratura nie potrafi wskazać winnego. Porażające szczegóły, ręce opadająCzytaj dalej

Marta Kaczyńska wychwala pomysły dotyczące ciąży

W felietonie Marta Kaczyńska wyznała, że pomysł partii rządzącej bardzo przypadł jej do gustu. Zdradziła, że "program Ciąża+ kieruje strumień dodatkowego finansowania na rzecz rodziny", dodając, że nigdy wcześniej polskie rodziny nie były w tak dobrej sytuacji, jak dziś.

Co więcej, Marta Kaczyńska wspomniała, że rząd już wprowadził program Maluch+, który z sukcesem pomaga rodzinom w całym kraju.

Dzisiaj grzeje:

1. Wicepremier przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Włodzimierz Niderhaus

2. Nowe 500 plus, zmiany w wysokościach i terminach. Musisz spełnić tylko jeden warunek

- Rząd Zjednoczonej Prawicy z powodzeniem realizuje także program Maluch+, z roku na rok zwiększając pule środków przekazywanych przez wojewodów na rzecz placówek sprawujących opiekę nad dziećmi do trzeciego r.ż. (…) Polskie rodziny nigdy wcześniej nie mogły liczyć na tak szeroko zakrojone wsparcie państwa - dodała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Nie żyje młody piłkarz, miał tętniaka mózgu. Tysiące kibiców w żałobie
  3. Wielkie szczęście w domu Arkadiusza Milika. Partnerka piłkarza przekazała radosną nowinę (FOTO)
  4. Terminy u fryzjerów zajęte do końca czerwca, ale coś innego jest gorsze. Ceny usług zwalają z nóg
  5. Na świat przyszło dziecko z niezwykłymi włosami. Nawet lekarze przecierali oczy ze zdumienia
  6. Dentyści biją na alarm, popularny produkt do higieny może mieć fatalny wpływ na zęby. Lepiej go nie używać
  7. Nagły niesamowity pomysł Lidla. Cudowna, wielka zmiana, zakupy będą wyglądały inaczej

Psy9-latek ratował z ulicy bezpańskie psy. Osiem lat później dokonał niemożliwej rzeczy, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News