Marta Kaczyńska oburzające zdjęcie
East News AGENCJA SE
Joanna Szwalikowska - 10 Października 2020

Marta Kaczyńska przyłapana na gorącym uczynku. Porażające zdjęcie oburzyło internautów, jak mogła?

Marta Kaczyńska została przyłapana. Jej zachowanie oburzyło internautów. Mogła otrzymać ogromną karę. Co takiego zrobiła? Do jakich przepisów się nie dostosowała?

Marta Kaczyńska złamała przepisy, na czym przyłapali ją fotoreporterzy Super Expressu. Kobieta nie dostosowała się do narzuconych zasad, co mogło skończyć się bardzo wysoką karą. W dodatku w ten sposób narażała zdrowie innych osób. Co zrobiła?

Nauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceNauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceCzytaj dalej

Marta Kaczyńska przyłapana na gorącym uczynku. Co zrobiła?

Marta Kaczyńska na co dzień mieszka w Trójmieście. Pomimo tego, że niedawno wzięła ślub z Piotrem Zielińskim, nie mieszkają razem. Mężczyzna zazwyczaj przebywa w Warszawie, gdzie zajmuje się prowadzeniem interesu. Kobieta nie chce wyprowadzić się z Sopotu ze względu na dzieci. Jej córki uczęszczają tam do szkoły oraz mają znajomych i przyjaciół. Wiedzie sobie spokojne życie z dala od warszawskich paparazzi, którzy jednak od czasu do czasu również się tam pojawiają.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Fotoreporterzy czasami pojawiają się w Trójmieście i robią Kaczyńskiej zdjęcia z ukrycia. Tak było również tym razem, kiedy to przyłapano ją na gorącym uczynku. Pomimo tego, że Sopot od tygodnia znajduje się w czerwonej strefie w związku z sytuacją epidemiologiczną, kobieta spacerowała z maską ochronną założoną na brodzie. W sieci opublikowano zdjęcia, które oburzyły wiele osób.

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego swoim zachowaniem nie chroniła otoczenia przed ewentualnym zakażeniem koronawirusem. W dodatku naraziła się również na bardzo wysoką karę finansową. Jak przypomina "Super Express" za lekceważenie przepisów dotyczących zasłaniania ust oraz nosa w przestrzeni publicznej, można otrzymać mandat lub karę administracyjną nałożoną przez sanepid. Jej wysokość może osiągnąć nawet 30 tysięcy złotych.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna konferencja Morawieckiego. Zapadła decyzja, nie ma odwrotu, wielkie zmiany w całej Polsce

2. Wielka wpadka na konferencji. Wszystko za plecami premiera, nie miał o niczym pojęcia

3. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje

Prawniczka oraz mama trójki dzieci powinna zdawać sobie sprawę z tego, jakie kary grożą za nieprzestrzeganie obostrzeń rządowych. Niestety, jak widać, zapomniała o obowiązku i maskę nosiła na brodzie zamiast zasłaniając usta oraz nos.

Obrazy Pikio

Zdjęcie zostało użyte na prawie cytatu i stanowi własność "Super Expressu". Pochodzi z materiału pt. "Kaczyńska ZŁAMAŁA rządowe przepisy! Mogła dostać 30 tys. KARY! Nieładnie!" opublikowanego przez redakcję "Super Expressu" pod adresem: https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/kaczynska-zlamala-rzadowe-restrykcje-mogla-dostac-30-tys-kary-nieladnie-aa-4NQ6-hoLp-e8Ff.html

Najlepsze newsy dnia:

  1. W polskiej miejscowości remontowano wieżę kościelną. Znaleźli coś niesamowitego, aż trudno uwierzyć
  2. Iga Świątek nie musi już pracować do końca życia. Za dzisiejsze zwycięstwo dostała zasłużoną, kosmiczną fortunę
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. Najlepszy syrop na odporność, zaledwie 3 składniki potrafią zdziałać cuda. Rozprawi się z każdym przeziębieniem

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post, Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News