O pierwszym mężu Kaczyńskiej nikt nie pamięta. Rodzina nie popierała tego związku

O pierwszym mężu Kaczyńskiej nikt nie pamięta. Rodzina nie popierała tego związku

Marta Kaczyńska pozostaje, głównie dzięki nazwisku, najsłynniejszą polską bratanicą. Jej życie prywatne jest stałym tematem dyskusji mediów. Dziś Kaczyńska zajmuje się wychowywaniem nieco ponad 2-miesięcznego dziecka ze swoim trzecim mężem. Mało kto przypomina sobie tego, z którym po raz pierwszy poszła do ołtarza.

Marta Kaczyńska spędza dziś większość swojego czasu na wychowaniu swego najmłodszego dziecka. Potomek jest owocem jej związku z biznesmenem Piotrem Zielińskim. Mało kto jednak pamięta jej pierwsze dziecko, a jeszcze mniej osób kojarzy dziś pierwszego męża Kaczyńskiej.

Marta Kaczyńska - kulisy jej pierwszego małżeństwa

Dziennik "Fakt" przypomniał w jednej ze swoich fotorelacji ciekawsze "smaczki" z pierwszego małżeństwa Marty Kaczyńskiej. Ponad 16 lat temu, jako niespełna 20-latka wzięła ona ślub z przyjacielem ze studiów prawa. Wiemy jedynie tyle, że był to Piotr Smuniewski. Tabloid przypomina dziś, że ta relacja i szybkie zamążpójście nie podobało się zbytnio Lechowi Kaczyńskiemu. Przyszły prezydent Polski musiał jednak zaakceptować decyzję córki. Już rok później narodziło się pierwsze dziecko Kaczyńskiej - malutka Ewa. Młode małżeństwo mogło nie radzić sobie z codziennymi kryzysami. Początkowo wyglądali na szczęśliwą parę. Na zdjęciach widzimy ich w Sejmie tuż za Lechem i Marią Kaczyńskimi (2006). Jak pisze "Fakt" coraz częstsze kłótnie doprowadziły do nieuniknionego rozwodu. Jednak zanim on nastąpił Kaczyńska poznała swojego drugiego męża, Marcina Dubienieckiego. Tutaj również parę połączyła prawnicza pasja - ona pracowała w sopockiej kancelarii, on w firmie swojego ojca Consulta.

Dlaczego się rozstali? Jak żył później jej mąż?

Pierwsze małżeństwo Kaczyńskiej trwało cztery lata. Po rozstaniu Piotr założył swoją drugą rodzinę. Przez jakiś czas kontaktował się z byłą żoną i córką. Zakończyło się wszystko po tym, jak Kaczyńska złożyła w prokuraturze sopockiej "wniosek o zaprzeczenie ojcostwa" pierwszego dziecka. Jak się wtedy okazało, biologicznym ojcem Ewy był Dubieniecki, z którym Marta musiała spotykać się wcześniej niż o tym myślał Smuniewski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Relacja byłych małżonków ustała na dobre w połowie 2007 roku. Kaczyńska związała się w tamtym czasie z Dubienieckim, zawierając swoje drugie małżeństwo. Dziś wiemy, że i ta historia znalazła swój koniec. Kaczyńska związała się z trzecim mężem, którego poślubiła w lipcu tego roku. Niespełna dwa miesiąca później urodziła swoje trzecie dziecko - pierwszego synka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Marta Kaczyńska przyłapana! Baraszkowała z mężczyzną w samochodzie
  2. Marta Kaczyńska po latach odkryła skrywany sekret rodziny. Znalazła starą walizkę
  3. Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie swojego maleństwa! Fani są zachwyceni
  4. Makijaż pod okulary dla krótkowidza. Jak wyglądać pięknie?
  5. Szczeniak wlekł tylne łapki za sobą. To był ostatni moment na jego ratunek
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News