Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów

Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów Źródło: youtube/Prawo i Sprawiedliwość; Wikimedia Commons/Piotr Drabik

Marta Kaczyńska mogła poczuć się urażona po słowach Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS powiedział jedno zdanie, które mogło naprawdę zaboleć jego bratanicę. Dotyczyło jej partnerów.

Trudno stwierdzić, co pomyślała Marta Kaczyńska, kiedy usłyszała słowa swojego wujka. Jarosław Kaczyński w trakcie konwencji programowej Prawa i Sprawiedliwości grzmiał z mównicy, atakując politycznych oponentów. Przez przypadek mocno uderzył w życie prywatne bratanicy.

Marta Kaczyńska może się obrazić na słowa Jarosława Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński na konwencji programowej w Lublinie mówił o konserwatywnych wartościach, które promuje jego partia. Prezes Prawa i Sprawiedliwości jasno określił, jaki model rodziny ma być akceptowany w polskim społeczeństwie swoich marzeń. Chyba nie sądził, że może urazić tym samym swoją własną rodzinę.

- Fundamentalną wartością jest rodzina. Dla ciągłości pokoleń, dla trwałości większych wspólnot. Ale rodziny widzimy tak jak tutaj - jeden mężczyzna i jedna kobieta w stałym związku i ich dzieci - mówił Jarosław Kaczyński.

Definicja Jarosława Kaczyńskiego nie pasuje do rodziny Marty Kaczyńskiej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sporo osób, w tym znany reżyser, Tomasz Sekielski, zauważyło, że te słowa mogą być wyjątkowo obraźliwe dla Marty Kaczyńskiej, której rodzina nie wpisuje się w ramy tej określanej przez Jarosława Kaczyńskiego. Posypało się mnóstwo złośliwych komentarzy, które wytykały bratanicy prezesa PiS, że ma trójkę dzieci z trzema różnymi mężczyznami (z dwiema się już rozwiodła). Wygląda na to, że polityk przypadkiem poniżył krewną.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Jednak pozostaje pytanie, czy Marta Kaczyńska faktycznie się tym przejmuje? Mimo że jej rodzina była kilkukrotnie rozbijana i pomimo tego, że niejednokrotnie kwestionowano jej wierność małżeńską, ta wydaje się dalej obstawać przy swoich konserwatywnych poglądach. Jako felietonistka niejednokrotnie pisała teksty o obronie tradycyjnych wartości rodzinnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

Źródło: Super-Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News