Radosna nowina nagle obiegła media. Kaczyńska w euforii, gratulacjom nie ma końca

Radosna nowina nagle obiegła media. Kaczyńska w euforii, gratulacjom nie ma końca Źródło: Andrzej Iwanczuk/REPORTER/ EAST NEWS

Marta Kaczyńska rzadko zamieszcza w mediach społecznościowych informacje na temat swojego życia rodzinnego. Niedawno córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej chwaliła się swoją wielką pasją, jaką jest fotografia. Teraz szczęśliwa i dumna mama dzieli się wiadomością o swoim dziecku. Gratulacje napływają z każdej strony.

Marta Kaczyńska wychowuje troje dzieci: dwie nastoletnie córki i maleńkiego synka. Córka pary prezydenckiej nie ukrywa, że dzieci są jej wielką radością. Przepełnia ją ogromna duma, gdy może patrzeć, jak jej córki i synek szczęśliwie dorastają. Teraz dumna mama podzieliła się swoją radością z internautami. W mediach społecznościowych pojawiło się wyjątkowe nagranie, przedstawiające jej córkę Martynkę, która oddaje się największej pasji - jeździectwu. 

Marta Kaczyńska miała wyjątkowo udany tydzień

Marta Kaczyńska wraz z całą rodziną w tym tygodniu świętowała drugie urodziny swojego syna Stasia. Chłopczyk przyszedł na świat w sierpniu. W tym tygodniu cała rodzina spotkała się, by wspólnie spędzić czas z maleńkim Stasiem. To niejedyne wspaniałe wydarzenie, jakie miało miejsce w ostatnich dniach. Marta Kaczyńska i jej córka Martynka pojawiły się w Biskupcu, gdzie córka brała udział w zawodach jeździeckich. 

Przypomnijmy, Martynka od lat pasjonuje się jeździectwem. Jak się okazuje, dziewczynka jest coraz lepsza w tym, co robi. Marta Kaczyńska może pękać z dumy. Podekscytowana mama podzieliła się na Facebooku nagraniem, na którym widać, jak świetnie poradziła sobie jej córka w Biskupcu. Na nagraniu Martynka z gracją prowadzi konia i pokonuje przeszkody. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Marta Kaczyńska pęka z dumy. Gratulacjom nie ma końca

- Martynka I w Małej Rundzie ZO w KJ Lotar w Biskupcu! - napisała Marta Kaczyńska pod nagraniem. W mediach społecznościowych zamieściła także zdjęcie Martynki, na którym widać, jak wspaniale sobie radzi. Zarówno pod fotografią, jak i nagraniem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami dla zadowolonej mamy i jej córki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gratulujemy. W końcu się udało, wielkie szczęście w domu Aleksandry Kwaśniewskiej
2. Kolejne powiaty będą objęte dodatkowymi obostrzeniami. Ministerstwo Zdrowia zapowiada dalsze zmiany
3. Szumowski przestał ukrywać. Powiedział, co wydarzy się w następnym tygodniu

Co więcej, wygraną córki Kaczyńskie opisał portal Świat Koni. "W czwartek rozegrano dwa konkursy ogólnopolskie. Pierwszym z nich była Mała Runda. Do konkursu zwykłego na poziomie klasy N przystąpiło aż 114 zawodników. Najskuteczniej, bo bezbłędnie i w najlepszym czasie, parkur pokonała 13-letnia Martyna Dubieniecka. Zwycięstwo odniosła, dosiadając wałacha szlachetnej półkrwi KAMELOT".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bogumiła Wander została zupełnie sama. Mąż potwierdza smutne doniesienia
  2. Brak nam słów. Córka Izabelli Scorupco jest oszałamiająco piękna, zdjęcia mówią same za siebie
  3. Łukasz Szumowski przekazał ponurą wiadomość. Zacznie się już dzisiaj
  4. 160 ofiar śmiertelnych, może być ich jeszcze więcej. Bardzo smutne wiadomości przekazała Telewizja Polska
  5. Pilna decyzja ministra zdrowia, chodzi o obostrzenie. Wchodzi w życie już dzisiaj, mogłeś o tym nie wiedzieć

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News