Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Irmina Jach - 7 Listopada 2020

Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie z wakacji. Andrzej Duda natychmiast zareagował

Marta Kaczyńska podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem z wakacji. W jej mediach społecznościowych pojawiła się fotografia, która wzbudziła ogromny entuzjazm odbiorców. Swoją aprobatę postanowił wyrazić nawet prezydent, Andrzej Duda. Trudno uwierzyć, że zdecydował się na tak entuzjastyczną reakcję.

Marta Kaczyńska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które przyciągnęło uwagę wielu osób. Trudno się dziwić, przyciąga wzrok.

Trzaskowski już nie wytrzymał, pilnie apeluje do rządu. Sytuacja staje się dramatycznaTrzaskowski już nie wytrzymał, pilnie apeluje do rządu. Sytuacja staje się dramatycznaCzytaj dalej

Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie z wakacji

Marta Kaczyńska jest osobą, która może pochwalić się licznymi talentami. Prawniczka pisze udane felietony o tematyce etyczno-moralno-społecznej, odnosi sukcesy w zawodzie oraz przejawia zdolności artystyczne, które są doceniane przez fanów.

Córka nieżyjącej pary prezydenckiej najbardziej zasłynęła jednak z burzliwego życia miłosnego. Marta Kaczyńska ma za sobą dwa rozwody i trzy małżeństwa. Doczekała się również trójki dzieci z dwoma mężczyznami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Obecnie córka Lecha Kaczyńskiego pozostaje w związku małżeńskim z warszawskim przedsiębiorcą, Piotrem Zielińskim, z którym wzięła ślub w 2018 roku. Mimo że para mieszka oddzielnie, ich związek sprawia wrażenie udanego. Plotki o rozpadzie związku wydają się być niezasadne.

Prawniczka unika wypowiadania się na temat swojego życia prywatnego i nie komentuje kolejnych doniesień na swój temat. Rzadko można czytać na jej temat w mediach plotkarskich.

Marta Kaczyńska, jako osoba chroniąca swoją prywatność, najczęściej umieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia swoich pupili oraz malowniczych plenerów. Nie jest tajemnicą, że córka nieżyjącej pary prezydenckiej jest miłośniczką fotografii i chętnie chwali się swoimi dziełami.

Dzisiaj grzeje:

1. Dziś ruszyły masowe kontrole Polaków, akcja na cały kraj. Konsekwencje mogą być poważne

2. Dagmara Kaźmierska w końcu pokazała ukochanego. Para całuje się nad bajecznym tortem

3. Od poniedziałku obowiązkowe testy na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie trafiliśmy na "czerwoną listę"

Jeden z nich szczególnie przypadł do gustu Andrzejowi Dudzie. Prezydent nie krył swojego entuzjazmu wobec najnowszej publikacji prawniczki. Marta Kaczyńska opublikowała fotografię morza, nad którym góruje błękitne, zachmurzone nieco niebo. Na zdjęciu widać również żaglówkę i łabędzia. Trzeba przyznać, że kadr jest bardzo korzystny.

To nie pierwszy raz, kiedy Andrzej Duda docenił czyjąś działalność na Instagramie. Ostatnio zareagował również na post Małgorzaty Kożuchowskiej, która przy okazji Ogólnopolskiego Strajku Kobiet wypowiedziała się na temat własnego podejścia do tematu aborcji.

Marta Kaczyńska opublikowała zdjęcie

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po śmierci właściciela myśleli, że kot został całkiem sam. Gdy zeskanowali jego chip, długo skrywany sekret wyszedł na jaw
  2. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"
  3. Premier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie Polaków
  4. Niepojęte doniesienia o Viki Gabor, miało się nie wydać. Przecież ona ma dopiero 13 lat
  5. Morawiecki zdradził, kiedy obostrzenia mogą zostać złagodzone. Trudno uwierzyć
  6. Znamy ceny nowych iPhone 12 u polskich operatorów. Wystartowała przedsprzedaż nowych telefonów firmy Apple
  7. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News