Zawrzało, zdjęcie jest w sieci. Marta Kaczyńska właśnie wywołała niesłychaną lawinę komentarzy

Zawrzało, zdjęcie jest w sieci. Marta Kaczyńska właśnie wywołała niesłychaną lawinę komentarzy Źródło: Screen/Youtube/TVP Info

Marta Kaczyńska udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie, które wywołało burzliwą dyskusję. Pod najnowszą publikacją bratanicy Jarosława Kaczyńskiego posypała się lawina komentarzy. Od dawna żaden jej post nie wzbudził tylu emocji.

Marta Kaczyńska wywołała burzliwą dyskusję w sieci za pośrednictwem jednego zdjęcia. Opublikowała fotografię, która wielu zaskoczyła i sprowokowała do komentarzy. Profil bratanicy prezesa PiS dawno nie był tak oblegany przez internautów. 

Marta Kaczyńska zaskoczyła wszystkich 

Marta Kaczyńska zdecydowała się na opublikowanie zdjęcia, które wielu jej fanom wydało się kontrowersyjne. Fotografia jest z pozoru dość niewinna, ale biorąc pod uwagę atmosferę polityczną w ostatnim czasie w Polsce, może zostać odebrana jako prowokacja. 

Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej wrzuciła do sieci zdjęcie przedstawiające polskie morze. Uwieczniona została również tęcza, która pojawiła się w tym momencie na niebie. Marta Kaczyńska nie dodała do fotografii żadnego komentarza, które mogłoby zasugerować interpretację tej publikacji. 

Reakcja internautów 

Publikując zdjęcie, na którym widnieje tęcza, Marta Kaczyńska musiała zdawać sobie sprawę z tego, że część internautów powiąże je z symbolem środowisk LGBT. Ostatnio w naszym kraju było głośno o prawach osób homoseksualnych. Według opozycji, PiS podsyca nastroje homofobiczne i między innymi dzięki mowie nienawiści, stosowanej przez polityków tej partii, dochodzi do takich incydentów, jak choćby to, co miało miejsce podczas marszu równości w Białymstoku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Właśnie dlatego fakt, że bratanica prezesa PiS opublikowała zdjęcia przedstawiające tęczę spotkało się z taką żywą reakcją internautów. Część fanów Marty Kaczyńskiej ignoruje symbolikę LGBT i komplementuje piękny nadmorski widok. Niektórzy w ironiczny sposób odnoszą się do tęczowej prowokacji.

- Stryj się wkurzy, p. Marto - napisała jedna osoba.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny polski reżyser i scenarzysta, przegrał walkę z najpoważniejszym nowotworem

Inni komentują w ostry sposób i sugerują, że Marta Kaczyńska promuje "tęczową zarazę". Nie wiadomo, jakie faktycznie były intencje prawniczki i czy spodziewała się, że jej publikacja wywoła takie skrajne emocje. Jej profil na Instagramie jest wypełniony tego typu ujęciami natury, więc jest raczej mało prawdopodobne, że fotografując tęczę miała w tym przypadku na myśli jej znaczenie symboliczne. 

Źródło: Instagram/Marta Kaczyńska 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jaja masowo wycofywane ze sklepów. GIS ostrzega: SĄ SKAŻONE!
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Kolega rzucił się na 12-latkę, bił ją i dusił do nieprzytomności. Horror wydarzył się w szkole na oczach innych uczniów
  5. Makabryczne znalezisko. Dziecko na placu zabaw natrafiło na głowę kobiety, a to był dopiero początek

Źródło: Instagram

Następny artykuł