Marta Kaczyńska ostro zaatakowana w programie na żywo. Zaczęła wyciągać brudy z jej życia prywatnego

Marta Kaczyńska ostro zaatakowana w programie na żywo. Zaczęła wyciągać brudy z jej życia prywatnego Źródło: youtube

Marta Kaczyńska została zaatakowana podczas programu na żywo. Wszystkie fakty z jej życia zostały wywleczone na światło dzienne. To kolejny taki lincz na córkę Lecha i Marii Kaczyńskich.

Marta Kaczyńska i jej życie prywatne jest na językach całego kraju. Córka tragiczne zmarłej pary prezydenckiej oceniana jest przez pryzmat swoich wyborów miłosnych. Chociaż trzeba przyznać, że w jej życiu prywatnym mieliśmy szerokie spektrum wzlotów i upadków, to jednak ostra krytyka w programie Radia Zet na żywo, zdaniem wielu była nieodpowiednia. Dzisiaj w stronę kobiety padło wiele nieprzychylnych słów. 

Marta Kaczyńska w oczach Magdaleny Środy 

Magdalena Środa, znana profesor filozof i etyki, podczas ostatniego wywiadu na żywo, który nie miał w żadnym stopniu dotyczyć córki pary prezydenckiej, skierowała w jej stronę wiele nieprzyjemnych słów. Rozmowa dotyczyła związków partnerskich i małżeństw homoseksualnych, jednak Magdalena Środa przy okazji odpowiedzi na zadanie pytanie, posłużyła się przykładem z życia prywatnego Kaczyńskiej. 

Jak żyje Marta Kaczyńska według Magdaleny Środy?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Uważam, że ludzie jak chcą się pobierać w różnych układach… Weźmy taką Martę Kaczyńską. To przecież to jest poliamoria, prawda? Poliamoria. Trzech mężów, każdy z innym dzieckiem. To jakaś kombinacja niewiarygodna, ale czy ja mam do niej jakiekolwiek zarzuty o charakterze moralnym? Dlaczego dwóch kochających się gejów nie ma być w związku małżeńskim, nie jestem w stanie tego pojąć - powiedziała Magdalena Środa.

Dzisiaj grzeje: 1. Tata zasnął z synkiem w ramionach. Po 2 godzinach dokonał przerażającego odkrycia

2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

Profesor wypowiadając się na temat Kaczyńskiej, zdaniem wielu widzów programu, pomyliła pojęcia. Jak tłumaczą, związki, w których znalazła się Marta Kaczyńska, nie mają nic wspólnego z poliamorią, która jest wielomiłością, czyli prościej ujmując chodzi o praktykę lub pragnienie posiadania wielu romantycznych związków w tym samym czasie z pełną wiedzą zaangażowanych osób. Do takiego stanu raczej daleko Marcie Kaczyńskiej, która zanim wchodziła w nowe związki z mężczyznami, zawsze kończyła poprzednie. Takie porównanie bez wątpienia było dla niej bardzo krzywdzące i bolesne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Mało znany nowotwór, którego objawy są niewidoczne. Często bywa za późno  
  5. Masowe zwolnienia, na bruk trafi aż 80 tys. Polaków. Mogą ZWOLNIĆ także i Ciebie

źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News