Nieludzki, bezlitosny, ohydny, brutalny lincz na Marcie Kaczyńskiej. "Patologiczna", "Paczura", "Obłuda", "Wariatka", "Obrzydliwa", "Zboczenie"

Nieludzki, bezlitosny, ohydny, brutalny lincz na Marcie Kaczyńskiej. "Patologiczna", "Paczura", "Obłuda", "Wariatka", "Obrzydliwa", "Zboczenie" Źródło: Facebook/Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska została ofiarą przerażającego hejtu. Słowa skierowane w jej stronę w okrutny sposób obrażają nie tylko ją, ale i także jej rodzinę. Nikt nie zasługuje na takie traktowanie, a oberwało się kobiecie, która niczemu nie jest winna.

Marta Kaczyńska po tragicznej śmierci obojga rodziców stała się obiektem zainteresowań mediów. Z każdej strony płyną informację o jej życiu, rodzinie i dosłownie wszystkim czym się zajmuje. Można się było spodziewać, że córka zmarłego prezydenta nie będzie miała spokoju, jednak to, z czym przyszło się jej zmierzyć jest nieludzkie i z pewnością nikt na to nie zasługuje. 

Marta Kaczyńska ofiarą obrzydliwego hejtu

Kto zapoczątkował lawinę nienawiści skierowaną w stronę Marty Kaczyńskiej? Wielu internautów twierdzi, że sporą odpowiedzialność ponosi za to Robert Górski. Postanowił on wydać książkę pod tytułem "Jak zostać prezesem". Wydawać by się mogło, że odgrywając swoją rolę w internetowym programie "Ucho prezesa" zauważył, że kraj mierzy się z falą hejtu w stronę najbardziej znanego obecnie polityka w naszym kraju i sam nie będzie jej pogłębiał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, w książce oberwało się nawet Marcie Kaczyńskiej. Pomimo tego, że kobieta nie zawiniła niczemu, to jednak, aktor postanowił zmieszać ją z błotem. 

- Ma takie zabawne rozdwojenie jaźni, bo pisze felietony, w których uczy ludzi, jak żyć, a jednocześnie jej życie prywatne to ciąg niebanalnych obyczajowych skandali. Jest moralistko-skandalistką - to przykładowy cytat z książki Górskiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą

2. Został najmłodszym tatą świata. Dopiero później poznał prawdę, która obróciła jego życie w ruinę

Po publikacji artykułu na temat tejże książki pojawiło się jeszcze więcej negatywnych komentarzy związanych z osobą Kaczyńskiej. Niektóre są tak okrutne, że przykro jest je czytać. Wśród wpisów internautów znalazły się niekorzystne określenia, którymi nikt nigdy nie powinien określać ani kobiety, ani tym bardziej kogoś kogo nie zna. Poniżej znajdują się przykładowe sformułowania wystosowane w stronę Marty Kaczyńskiej, które zasługują na najwyższe potępienie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. To już PLAGA wśród grzybiarzy. Policja interweniuje już codziennie!
  2. Gwiazda rozwścieczyła fanów. Zarzucili jej, że kpi z Holocaustu
  3. Masz stary dowód osobisty? Świetne wieści, pod żadnym pozorem go nie wyrzucaj
  4. Jan Paweł II ukrył twarz w dłoniach i zaczął płakać. Kiedy ksiądz poznał powód, sam pogrążył się w rozpaczy
  5. Rzeczy, które zrobili z ciałem Szarika z "Czterech pancernych i psa" po jego śmierci doprowadzają do bezsilnej wściekłości

źródło: plotek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News