Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu

Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu Źródło: .

Marta Kaczyńska dba o prywatność swoich bliskich, dlatego rzadko pokazuje się w ich otoczeniu w miejscach publicznych, a wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych na próżno szukać. Nic zatem dziwnego, że niektórzy nie mieli zielonego pojęcia, jak wygląda jej córka.

Marta Kaczyńska, jako osoba publiczna, prężnie działająca w świecie polityki, rozważnie podchodzi do wszystkiego, czym zamierza podzielić się z mediami. Nie pokazuje zbyt wielu rodzinnych zdjęć, starając się stworzyć obraz poważnej kobiety. Mimo to rodacy coraz częściej dociekają wielu faktów z jej życia rodzinnego i ku ich uciesze, wiele z nich zaczyna pojawiać się w sieci.

Jak wygląda córka Kaczyńskiej? 

Ewa Dubieniecka to córka Kaczyńskiej z jej drugiego małżeństwa. Dziewczynka jest już nastolatką, jednak zdaje się nie podążać trendami, za którymi jej rówieśnicy wprost szaleją. W erze smartfonów i licznych portali społecznościowych, gdzie można publikować swoje zdjęcia, Ewa raczej trzyma się na uboczu i sporadycznie zamieszcza nową fotkę w sieci.  

Nic zatem dziwnego, że jej nowa publikacja wywołała tak wielkie poruszenie. Nastolatka opublikowała na Instagramie fotkę, na której zaprezentowała swój makijaż. Trzeba przyznać, że jak na dziewczynkę w tym wieku, Ewa raczej nie żałuje kosmetyków kolorowych. Wyraźne podkreślone oko i cień na powiekach od razu rzucają się w oczy. Nie sposób nie zauważyć również długich, ciemnych i przede wszystkim naturalnych włosów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ciekawe, co na to Marta Kaczyńska. Zdjęcie może szybko zniknąć z sieci 

Choć zdjęcie nastolatki może nie wydawać się szczególnie nadzwyczajnie, bratanicy prezesa PiS może nie do końca się podobać. Jako osoba publiczna, związana ze światem politycznym, dba o swój wizerunek i nie wykluczone, że takie publikacje bliskiej osoby mogą negatywnie wpłynąć na jej opinię rodaków. Widać jednak, że obserwatorom Ewy bardzo spodobała się nowa fotografia. Pod postem pojawiło się kilka miłych komentarzy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą

2. Znalazła przy rzece roztrzęsionego psa. Spojrzała na szyję zwierzaka i wytrzeszczyła oczy
 
- Śliczna - czytamy.

- Kochana, pięknie - pisze internautka.

- Śliczna, młoda dziewczyna - dodaje kolejna.

Wyświetl ten post na Instagramie.

I like the way you smile💫

Post udostępniony przez 🦄ewa🦄 (@angelzsecrets)

Najlepsze newsy dnia:

  1. BNP Paribas ROZDAJE po 350 złotych. Warunki to bułka z masłem
  2. Trzy ogromne psy otoczyły nowo narodzonego kotka. Był bezbronny, to musiało się tak skończyć
  3. Masz stary dowód osobisty? Świetne wieści, pod żadnym pozorem go nie wyrzucaj 
  4. Jan Paweł II ukrył twarz w dłoniach i zaczął płakać. Kiedy ksiądz poznał powód, sam pogrążył się w rozpaczy 
  5. Rzeczy, które zrobili z ciałem Szarika z "Czterech pancernych i psa" po jego śmierci doprowadzają do bezsilnej wściekłości

Źródło: instagram   

Następny artykuł