Będziecie przecierać oczy ze zdumienia. Marta Kaczyńska chwali się bielizną

Będziecie przecierać oczy ze zdumienia. Marta Kaczyńska chwali się bielizną Źródło: Facebook/Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska po raz kolejny zaskakuje. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej z wykształcenia jest prawniczką, ale chętnie wypowiada się na różne tematy, które są zupełnie nie związane z prawem. Teraz postanowiła pochwalić się bielizną.

Marta Kaczyńska nieustannie znajduje się w centrum zainteresowania mediów. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej ciągle musi więc uważać na to, co mówi i robi. Teraz przyciągnęła uwagę wszystkich swoimi słowami na temat bielizny. Wiele osób będzie zdziwionych, kiedy przeczyta to, co Kaczyńska sądzi na ten temat. 

Marta Kaczyńska chwali się bielizną 

Marta Kaczyńska jest z wykształcenia prawniczką, ale obecnie  zajmuje się również pisaniem felietonów do "Sieci".  Rozpiętość tematyczna jej tekstów jest dosyć duża, ale nikt nie spodziewał się, że bratanica prezesa PiS, podejmie akurat tę kwestię. 

Kaczyńska zdecydowała się w najnowszym numerze magazynu napisać długą pochwałę bielizny. Jej tekst jest wnikliwą analizą rynku modowego. Wiele osób pewnie zaskoczy to, że prawniczka posiada jakąkolwiek wiedzę na temat projektowania ubrań. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polska bielizna to skarb narodowy

Magazyn "Sieci" co tydzień publikuje teksty Marty Kaczyńskiej. Zwykle są one w jakiś sposób związane z polityką. Tym razem prawniczka zdecydowała się skupić na innych kwestiach. Pokazała się jako wnikliwa obserwatorka świata mody, która ma już wyrobione zdanie na wiele tematów. 

- Ekskluzywne polskie kreacje można kupić w londyńskim domu Harrods, a po najwyższej jakości klasyczne koszule wyprodukowane na Pomorzu można się wybrać do Budapesztu(...) Haute couture znad Wisły noszą gwiazdy Hollywood, przedstawiciele rodzin królewskich i dyktujący, co modne, topowi influencerzy z mediów społecznościowych - podzieliła się swoją refleksją Marta Kaczyńska.

Jej słowa można odebrać jako swoisty przejaw patriotyzmu i pouczenie dla osób, którym wydaje, się że wszystko, co zagraniczne jest lepsze niż przedmioty wyprodukowane w Polsce. Kaczyńska w swojej analizie poszła o krok dalej i postanowiła pochwalić jeszcze jeden rodzimy produkt, który cieszy się ogromną popularnością w całej Europie. 

- Możemy pochwalić się popularną na całym świecie marką bieliźnianą (...) - zakończyła swój wywód Marta Kaczyńska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne

2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

Ewidentnie widać, że jest dumna ze wszystkiego, co powstało w naszym kraju. Podkreśliła również w swoim tekście, że rząd intensywnie pracuje obecnie nad opracowaniem rozwiązań, które ułatwią eksport rodzimych dóbr. Jak widać wątek polityczny jest jednak obowiązkowy w każdym jej felietonie. 

 

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Nastolatki z Pomorza zastawiły okrutną pułapkę na ścieżce rowerowej. Nadziało się 6-letnie dziecko
  4. Panna młoda była zażenowana i kipiała z wściekłości. Jej ceremonię niespodziewanie zepsuli teściowie
  5. Zdjęcie Wieniawy z wanny trafiło do sieci. Nie miała na sobie kompletnie nic, widok, którego nie da się zapomnieć

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu