Marta Kaczyńska nagle zniknęła. Właśnie ujawniono co się z nią stało

Marta Kaczyńska nagle zniknęła. Właśnie ujawniono co się z nią stało Źródło: .

Jeszcze do niedawna Marta Kaczyńska była dosłownie wszędzie. Jakiś czas temu niespodziewanie zniknęła. Wreszcie ujawniono, co się z nią stało.

Plotki o tym, co robi teraz Marta Kaczyńska pojawiły się równie szybko, jak jej nagłe zniknięcie. Media próbowały trafić na ślad felietonistki, jednak na próżno. Tajemnica o Marcie wreszcie ujrzała światło dzienne.

Jeszcze do niedawna Marta Kaczyńska regularnie pisała felietony do tygodnika "Sieci", a dziennikarze mogli ją spotkać w Sopocie i Warszawie. Jakiś czas temu jednak kobieta zniknęła. Burza związana z pojawiającymi się na jej temat artykułami, nagle zmieniła się w martwą ciszę. Prawdy dowiedzieliśmy się z Instagrama Marty.

Marta Kaczyńska opuściła Polskę

Po tym, jak Marta Kaczyńska nagle zniknęła, media brały pod uwagę najróżniejsze scenariusze. Najbardziej popularną teorią była ta, która mówiła o usunięciu się Marty z życia publicznego przed nadchodzącymi wyborami. Według plotek córka pary prezydenckiej miała już dość śledzących jej paparazzi oraz medialnego zamieszania. Dlatego wydawało się prawdopodobne, że kobieta zamknęła się w zaciszu domu, chcąc zająć się wyłącznie sprawami rodzinnymi, związanymi z wychowywaniem swoich dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że Marta Kaczyńska wyjechała - media przesadnie rozdmuchały sprawę jej zniknięcia. Kobieta nie kryje się też ze swoim urlopem, na jej Instagramie możemy śledzić miejsca, które odwiedza. Kaczyńska wyjechała z Polski do trochę cieplejszego Mediolanu. Tam wraz ze swoją córką Ewą realizują swoje pasje, obcując ze sztuką. Możemy im jedynie zazdrościć. Marta zwiedziła już bazylikę Santa Maria delle Grazie, gdzie wisi arcydzieło Leonarda DaVinci - "Ostatnia wieczerza". Kobieta zabrała też swoją córkę do katedry Duomo di Milano.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż Doroty Wellman odniósł wielki sukces. Para zrobiła wyjątek i pokazała się razem, piękni?
2. Życie Michała Wiśniewskiego się załamało. Niszczące życie samobójstwo, był na skraju

Zdjęcia, które publikuje Marta Kaczyńska potwierdzają, że kobieta dobrze się bawi, spędzając czas poza Polską. Ostatnimi czasy poświęca czas sobie i rodzinie w nieco cieplejszym klimacie i towarzystwie dzieł sztuki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#duomodimilano

Post udostępniony przez Marta Kaczyńska (@mmkaczynska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy miażdżycy mózgu. Jej powikłania są niezwykle niebezpieczne
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Z trumny dochodziły ciche odgłosy. Otworzyli ją i ścięło ich z nóg
  4. Kasjerka zwróciła nagle uwagę dziewczynce, by wybrała inną lalkę. Reakcja małej zwala z nóg
  5. Ujawniono największy sekret Krzysztofa Jackowskiego. Wiadomo już, ile naprawdę zarabia

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News