Marta Kaczyńska pokazała brzuch. I wiele można się było spodziewać, ale na pewno nie takich widoków

Marta Kaczyńska pokazała brzuch. I wiele można się było spodziewać, ale na pewno nie takich widoków Źródło: Wikipedia/Kancelaria Sejmu / Marta Marchlewska

Marta Kaczyńska zdecydowała się zakończyć sezon wakacyjny na plaży. Bratanica prezesa PiS-u odsłoniła brzuch. Takich widoków nikt się nie spodziewał.

Marta Kaczyńska pożegnała beztroski czas wakacji jak przystało na mieszkankę Trójmiasta. Celebrytka wybrała się na plażę i pokazała brzuch. Nikt nie spodziewał się takich widoków po bratanicy prezesa PiS.

Marta Kaczyńska kusiła ciałem na plaży 

Marta Kaczyńska w ostatnie dni ładnej, letniej pogody zdecydowała się skorzystać ze słońca i wybrała się na plażę. Na eskapadę zabrała swojego malutkiego synka. Córka zmarłej pary prezydenckiej zdecydowała się również na opalanie. 

Celebrytka zaprezentowała swój brzuch. Trzeba przyznać, że Kaczyńska jest w świetnej formie. Z pewnością jej widok przyciągnął uwagę niejednego plażowicza. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wysportowany brzuch 

Widać, że Marta Kaczyńska dba o kondycję fizyczną. Jej ciało jest bardzo zgrabne i niezwykle umięśnione. Najprawdopodobniej są to efekty długich godzin spędzonych na siłowni, a także stosowania odpowiedniej diety. 

Celebrytka wygrzewająca się na ręczniku na sopockiej plaży przypominała greckie boginie. Tym, co najbardziej zwraca uwagę jest wyrzeźbiony brzuch. Gwiazda, choć jest już matką kilku pociech, wypracowała sobie prawdziwy kaloryfer. Efekty intensywnych ćwiczeń widać również na rękach, a także umięśnionych i smukłych udach. 

Kaczyńska musiała już wcześniej korzystać z pięknej pogody, bo jest ładnie opalona. Na ostatnią wycieczkę na plażę zabrała swojego małego synka, Stanisława Lecha. Przez cały czas dbała o to, żeby dziecko nie było nadmiernie wystawione na promienie słoneczne. W końcu maluchy są dużo bardziej narażone na ich szkodliwe działanie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności
2.Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Marta Kaczyńska zabrała na opalanie gustowny dwuczęściowy strój, który idealnie uwydatniał atuty jej sylwetki. Nie zapomniała również o czapce, żeby nie doznać udaru. Wiele kobiet z pewnością zazdrości jej pięknego, wyrzeźbionego ciała. Nic więc dziwnego, że celebrytka lubi prezentować je publicznie. Niewiele osób spodziewało się pewnie, że bratanica prezesa PiS-u jest w tak rewelacyjnej kondycji fizycznej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia
  5. Dopiero teraz wyszło na jaw. Nietypowe wydarzenia na pogrzebie Woźniak-Staraka, nagle wszyscy zaczęli zdejmować buty

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł