Tak paskudnego i skandalicznego ataku na Martę Kaczyńską jeszcze nie było. Wywlekają brudy z jej życia erotycznego

Tak paskudnego i skandalicznego ataku na Martę Kaczyńską jeszcze nie było. Wywlekają brudy z jej życia erotycznego Źródło: youtube/gazeta.pl/

Marta Kaczyńska nie spodziewała się, że swoimi słowami może wywołać aż tak potężną burzę. Polacy nie zamierzają kryć swojego oburzenia i w ohydny sposób obrażają ją na forum publicznym, Padły naprawdę mocne słowa, jednak wygląda na to, że nikt nie zamierza za nie przepraszać.

Marta Kaczyńska rozpętała prawdziwą wojnę, nad którą ciężko będzie zapanować. Rozwścieczeni internauci szukają kolejnych miejsc, w których mogliby przelać swoją nienawiść na córkę zmarłego prezydenta. Polakom nie brakuje obraźliwych słów, co można z łatwością zauważyć, czytając komentarze.  

Marta Kaczyńska prowokuje Polaków? 

Córka Lecha Kaczyńskiego coraz chętniej udziela się w świecie polityki. Nie byłoby w tym nic poruszającego, gdyby nie fakt, że robi to w dość kontrowersyjny sposób, bezpardonowo krytykując inne partie. Jak wiadomo, Kaczyńska podobnie jak jej rodzina, jest całym sercem za PiS, dlatego w ostatnim felietonie dla tygodnika "Sieci" wręcz zaatakowała PO, wywołując tym samym ogromną burzę. Kontrowersyjne słowa, które tam zawarła, od razu odbiły się szerokim echem, jednak ciężko nazwać je pozytywnym. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Morze hejtu na Kaczyńską 

Zaledwie chwila wystarczyła, by w sieci, gdzie udostępniono treść publikacji, pojawiły się setki negatywnych komentarzy, choć w tym przypadku słowo "negatywne" to najłagodniejsze określenie. Internauci nie zamierzali oszczędzać Kaczyńskiej, ohydnie ją atakując w każdy możliwy sposób. W wielu z nich nie zabrakło nawet nawiązania do jej trzech małżeństw, a tym samym do jej życia seksualnego. Z każdym dniem ohydnych obelg pojawia się coraz więcej i wszystko wskazuje na to, że zbulwersowani przeciwnicy PiS nie zamierzają się zatrzymać.

- Następny pusty mózg się odzywa - czytamy. 

- Na razie ten impet uwidacznia się w alkowie, bo w polityce chyba nic do powiedzenia nie ma, odgrzewając danie smoleńskie - pisze internauta. 

- Nic sobą nie reprezentuje w sensie polityki... Pochodzenie dobre dla klaczy. W życiu to słabo rokuje - dodaje kolejny. 

- Martusia zawsze dziewica. Poszła do wuja Jaro do koryta + manipulować bo ona nic nie umie - stwierdza jeszcze inny. 

Kaczyńska nie odniosła się jeszcze do hejtu, jaki powstał wokół jej osoby, jednak niewykluczone, że z biegiem czasu, presja społeczeństwa ją do tego zmusi. Możliwe, że będzie chciała jakoś wybrnąć z całej sytuacji, przedstawiając swoje uprzednie słowa w nieco innym świetle. 

screen/facebook/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. informacji o rozwodzie Kate i Williama\
  4. Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Poniżył kobietę w najgorszy możliwy sposób
  5. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające
  6. Anja Rubik przyszła na imprezę Vogue z całkiem nagimi piersiami. Tak, CAŁKIEM nagimi

Źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News