Wiemy, do jakiej szkoły chodzi córka Marty Kaczyńskiej. Każdy miesiąc w tej placówce kosztuje fortunę

Wiemy, do jakiej szkoły chodzi córka Marty Kaczyńskiej. Każdy miesiąc w tej placówce kosztuje fortunę Źródło: Screen/Youtube/eOstroleka

Marta Kaczyńska chce, żeby jej córki miały w życiu jak najlepiej. Bratanica prezesa PiS zadbała również o to, żeby dziewczynki odebrały odpowiednią edukację. Wiemy już do której placówki chodzi Martyna Dubieniecka. Rodzice musieli wyłożyć na nią bardzo dużo pieniędzy.

Marta Kaczyńska chce, żeby jej córkom niczego nie zabrakło. Dba o ich rozwój, otacza rodzicielską opieką i wspiera ich pasje. Jeżeli chodzi o edukację dziewczynek zdecydowała się postawić na bardzo prestiżową placówkę, w której czesne jest powalająco wysokie. 

Marta Kaczyńska wybrała dla córki to, co najlepsze 

Marta Kaczyńska, która wywodzi się z wykształconej rodziny i sama skończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim, liczy na to, że córki pójdą w jej ślady. Żeby zwiększyć szanse 12-letniej Martynki, bratanica prezesa PiS, postanowiła wysłać ją do bardzo prestiżowej szkoły. 

Do tej samej placówki uczęszczają synowie Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Edukacja jej córki jest sporym rodzinnym wydatkiem, ale Kaczyńska może sobie na to pozwolić. Chce zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy start i zwiększyć jej szansę na karierę akademicką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Elitarna szkoła 

12-letnia Martyna Dubieniecka, tak jak wszystkie dzieci w Polsce, wczoraj rozpoczęła rok szkolny. W tej wyjątkowej uroczystości uczestniczyła mama, ojciec, a także malutki brat Staś. Nastolatka będzie uczęszczać do słynnej i prestiżowej polsko-amerykańskiej szkoły w Gdyni. 

Jak wiadomo nie każdy rodzic może sobie pozwolić na wysłanie swoich dzieci do tak elitarnej szkoły. W tym przypadku głównym problemem są pieniądze. Miesięczna opłata za jednego ucznia w tej placówce wynosi aż  1750 zł. W przeliczeniu na cały rok szkolny Marta Kaczyńska będzie musiała zapłacić więc 17,5 tys. złotych za edukację Martynki. 

Dzisiaj grzeje: 1.Tragedia na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole podstawowej. 8 dzieci nie żyje, wiele innych jest rannych po incydencie w zagranicznej placówce
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować 

Gdyńska szkoła słynie z wysokich standardów i poziomu nauczania. Wygląda na to, że jest to najlepszy wybór, jeżeli chodzi o placówki w tym mieście. Biorąc pod uwagę synów Przybylskiej i Bieniuka, można powiedzieć, że jest to miejsce, do którego często wysyłane są dzieci polskich celebrytów. Marta Kaczyńska być może liczy na to, że 12-latka również zainteresuje się historią, a później zdecyduje się na studia prawnicze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejny sezon "Kuchennych Rewolucji". Ile na show zarabia Magda Gessler?
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

 

Źródło: Super Express

Następny artykuł