Przez 4 lata myślał, że wychowuje swoje dziecko. Wiemy, co dzieje się teraz z pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej

Przez 4 lata myślał, że wychowuje swoje dziecko. Wiemy, co dzieje się teraz z pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej Źródło: Pikio.pl

Marta Kaczyńska słynie z licznych ślubów i rozwodów. Miłosne podboje córki Lecha Kaczyńskiego zaskoczyły nawet jej pierwszego męża, który nie wiedział, że prawdopodobnie został zdradzony. Okazuje się, że przez długi czas nie miał świadomości o tym, że dziecko prawniczki nie jest jego. Dowiedział się o tym dopiero po 4 latach.

Marta Kaczyńska mimo stabilnego życia zawodowego nie może sobie poradzić ze związkami. Zmieniała mężów dosyć często jak na swój wiek, doczekała się także gromadki dzieci. Relacje prawniczki z innymi mężczyznami wzbudzają nieraz więcej emocji niż jej felietony. Nic dziwnego, zwłaszcza w świetle niedawno ujawnionych faktów o pierwszym partnerze bratanicy Jarosława Kaczyńskiego.

Marta Kaczyńska zaskoczyła męża wyznaniem o ich dziecku. Nie jest jego

Mało kto pamięta, że po raz pierwszy Marta Kaczyńska powiedziała sakramentalne "tak" w wieku zaledwie 20 lat, wbrew woli swojego ojca. Piotr był studentem, tak jak ona, i tworzyli wtedy udany związek, o czym miały świadczyć narodziny córki Ewy trzy lata później.

W końcu w ich związku pojawiły się pierwsze konflikty i coraz liczniejsze kłótnie. Atmosfera między małżonkami była na tyle napięta, że w 2006 roku złożyli papiery rozwodowe. Wcześniej jednak prawniczka poznała swojego drugiego męża, Dubienieckiego, jak się później okazało, jeszcze przed swoim pierwszym ślubem.

Mimo rozstania Piotr chciał spotykać się z ukochaną córką. Nie chciał przestać nawet wtedy, gdy założył nową rodzinę. Taka sytuacja utrzymywała się do połowy roku 2007, gdy były mąż przestał zabiegać o kontakt z Ewą. Przyczyny tej decyzji są druzgoczące.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Cała prawda o córce Marty Kaczyńskiej. To nie Piotr jest jej ojcem

Powód, dla którego oddany ojciec przestał widywać się z córką, był bardzo ważny. Jak donosi "Super Express", sama Marta Kaczyńska miała powiedzieć, że jej pierwszy mąż nie jest ojcem nastolatki. Złożyła nawet wniosek o zaprzeczenie ojcostwa Piotra w Prokuraturze Rejonowej w Sopocie. To wydarzenie było kluczowe dla mężczyzny, który przez wiele lat był przekonany, że Ewa jest jego dzieckiem.

Poznanie tak okrutnej prawdy byłoby okrutnym ciosem dla każdego mężczyzny. W tym przypadku Piotr zadecydował, ze nie chce więcej widzieć dziewczynki. Marta Kaczyńska zaś kontynuowała poznawanie co raz to nowych mężczyzn, z którym bezskutecznie próbowała stworzyć trwały związek. Jak się okazało, ojcem jej drugiej córki był wspomniany już wyżej Marcin Dubieniecki, jej następny mąż, z którym doczekała się drugiej córki.

Wiemy, co teraz dzieje się z pierwszym mężem Kaczyńskiej

Pierwsze małżeństwo z Martą było dla Piotra dość traumatycznym przeżyciem. Mężczyzna wyprowadził się do innego miasta, gdzie obecnie mieszka z nową rodziną. Poznał kobietę i ponownie wziął ślub. Tym razem wychowuje własne dzieci. Smuniewski skupia się teraz na prowadzeniu własnego interesu i nie utrzymuje kontaktów z córką zmarłego prezydenta i ukochaną niegdyś Ewą. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Grzegorz W. nie był ojcem 9-miesięcznej Blanki! Porażające informacje
  4. Rydzyk na witrażu. Komiczna instalacja w kościele
  5. Zmarł 2-latek przygnieciony do ściany i zmiażdżony. Tragiczne informacje Polsatu
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  7. Makabryczne sceny w Biedronce. Policjanci pobili staruszkę, teraz usłyszeli wyrok

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News